Q Hotele – na wakacje i wyjazd biznesowy

Zastanawiasz się, jaki hotel zarezerwować na wyjazd rodzinny, biznesowy lub romantyczny, kilkudniowy pobyt w dużym mieście z ukochaną osobą? Dobrym wyborem będzie hotel nowocześnie wykończony, ze smaczną kuchnią oraz lokalizacją w centrum aglomeracji. Takie są właśnie obiekty sieci Q Hotel!

Torba już spakowana? A do wymarzonego wypoczynku potrzebujesz już tylko rezerwacji hotelu? A może Twój wyjazd ma charakter biznesowy i potrzebujesz miejsca, z którego szybko dostaniesz się w różne części miasta? Przeczytaj więcej o tym, jakie możliwości reprezentuje sieć Q Hoteli.

Dlaczego w przypadku wyboru hoteli ważna jest lokalizacja?

Jeśli Twój wyjazd ma charakter biznesowy to zależy Ci na dobrym rozplanowaniu czasu, w czasie którym będziesz przebywał w określonym miejscu. Z doświadczenia naszych klientów wiemy, że podczas dwóch dni w biznesowej podróży, muszą dojechać do nawet kilku klientów, a każde spotkanie potrafi trwać nawet cztery godziny. Nic dziwnego, że wybierają Q hotele głównie ze względu na bardzo dobrą lokalizację.

Obecnie posiadamy obiekty we Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Gdańsku. Każdy z nich charakteryzują wysokie cztery gwiazdki i udogodnienia świetne na podróż podczas wakacji i na wyjazd biznesowy. Lokalizacja w centrum miasta, często blisko najważniejszych węzłów komunikacyjnych, dzięki którym szybko można dostać się nawet w odległe miejsce, to atuty, które są ważne. Dla podróżujących prywatnie to także idealna baza wypadowa do zwiedzania najważniejszych zabytków miasta, ale również do dworców kolejowych lub autobusowych.

Nie tylko lokalizacja, ale również wysokiej jakości wykończenie!

To, co wyróżnia sieć Q Hoteli to także bardzo nowoczesne wykończenie, które widać już od wejścia do ośrodka. Hotele posiadają bardzo bogato wyposażone pokoje, które spełniają oczekiwania zarówno osób na delegacjach, jak i prywatnych podróżników.

W pokojach mogą korzystać z suszarek do włosów, telewizora, prywatnej łazienki. Ponadto obsługa hotelowa stara się sprostać wszelkim oczekiwaniom klientów i dba, by w pokojach zawsze było czysto i schludnie.

Kuchnia, której warto spróbować!

Warto zauważyć, że goście Q Hotelu mogą skorzystać z pysznych śniadań, ale również z obiadów i kolacji, które serwują prawdziwi mistrzowie kuchni. Można tu poczuć naprawdę oryginalne smaki potraw, które trudno odnaleźć w standardowej ofercie miejskich kawiarenek.

Organizacja konferencji w Q hotelu!

Jeśli planujesz organizację większego wyjazdu grupowego lub integracyjnego to sieć tych hoteli także będzie w zasięgu możliwości. W hotelach są zlokalizowane sale konferencyjne – wygodne i mieszczące sporo miejsc. Można tu spokojnie zorganizować szkolenie lub warsztat, a następnie zaprosić gości na smaczny poczęstunek. Wszystko w klimacie bardzo nowoczesnym i komfortowym dla wszystkich uczestników.

Dlaczego sieć Q hoteli jest dla Ciebie? Ponieważ ich oferta jest wyjątkowo zróżnicowana. Mogą tu miło spędzić czas osoby prywatne, ale także klienci biznesowi. Wysoka jakość usług oraz obiektu pozwolą podejść do każdego wyjazdu profesjonalnie. Jesteśmy przekonani, że będziesz powracał do naszych obiektów, za każdym razem, gdy odwiedzisz swoje ulubione miasto w Polsce. Dowiedz się więcej o Sieci Q Hotel – hotele we Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie.

Mamy nadzieje, że od teraz będą to Twoje ulubione obiekty na wypoczynek i delegację! Przekonaj się o wysokim standardzie obsługi tej sieci!