Ibiza europejska stolica imprez

Ibiza to prawdziwa mekka imprezowiczów z całego świata. Praktycznie bez żadnej przerwy trwa tutaj nieustanna impreza gdziekolwiek się da – od imprez na plaży po dyskoteki w najlepszych, ekskluzywnych klubach z horrendalnymi cenami, w których grają najbardziej znani DJ z całego świata !

Ibiza stała się synonimem światowej imprezy, która trwa cały czas. To właśnie tutaj podczas wakacji zjeżdżają się najlepsi DJ z całego świata by rozbawić publikę bawiącą się w ekskluzywnych klubach, których właścicielami są możni tego świata jak choćby Paris Hilton.

Ibiza – stolica imprez

Jedne z najbardziej znanych klubów na Ibizie są Amnesia, Pacha, Es Paradis, Space, Ushuaia czy Priviligie (największy klub świata)! Ceny ? Lepiej nie pytajcie 🙂 Wejściówki to koszt kilkudziesięciu euro, a mała butelka wody 8 euro czy małe piwo 12 euro.

Dla wielu osób, które chcą przeżyć największą imprezę w swoim życiu, Ibiza staje się upatrzonym celem podróży podczas najbliższych wakacji. Mimo tego, że jest tu wiele pięknych plaż, cudowna pogoda i super morze, to jednak zdecydowana większość turystów (a raczej imprezowiczów) przyjeżdża tutaj dla clubbingu. 

W niektórych klubach impreza trwa nieprzerwanie od początku sezonu klubowego aż do jego zakończenia ! Imprezy odbywają się nie tylko w samych klubach, ale także na plaży czy jako tzw. pool party przy basenie. Jedno jest pewne, jeśli chcesz na jakiś wczasach odpocząć to na pewno nie zrobisz tego na Ibizie.

Mimo tego, że w większości klubów na Ibizie ceny przyprawiają o ból głowy to nie przeszkadza to jednak tym klubom pękać w szwach. Zdecydowana większość z nich prowadzi przedsprzedaż wejściówek na określone terminy !

Dotarcie do jakiegokolwiek klubu na Ibizie nie stanowi żadnego wyzwania, bo non-stop kursują tam specjalne busy, które za darmo rozwożą zainteresowanych pod imprezy !

Jak nie trudno jest się domyśleć dominującą muzyką w klubach na Ibizie jest trance, house muzyka elektroniczna. Jeśli cenisz sobie takich DJ jak Armin van Buuren czy Tiesto, a takie muzyczne klimaty powodują, że chce Ci się żyć to Ibiza jest Twoim miejscem na ziemi.

Ten kto chce być najbliżej imprez i mieć do nich najłatwiejszy dostęp powinien zarezerwować hotel w San Antonio (uwaga, bo San Antonio BAY oddalone jest od tego miejsca o jakieś 30 minut spaceru).

Jaki hotel na Ibizie ?

Jednym z miejsc na wakacyjnej mapie w których warto zastanowić się nad wyborem hotelu, bo ma to ogromne znaczenie (np. jak daleko od zakwaterowania będą imprezy) jest na pewno Ibiza. Jeśli chcecie wiedzieć jaki hotel na Ibizie wybrać