Hotel Sea Star Beau Rivage

Hotel Sea Star Beau Rivage rozpoczął na dobre sezon wakacyjny, jak zresztą większość hoteli w Egipcie na początku kwietnia. Pierwsi, spragnieni egipskiego słońca turyści zaczęli przybywać nad Nil.

Początek kwietnia to doskonały termin dla tych turystów, którzy chcieliby spędzić urlop w Egipcie, zwiedzić zabytki ale boją się upałów. Oczywiście w Hurghadzie, Marsa Alam czy Sharm-el-Sheik jest bardzo ciepło, ale nie aż tak jak w okresie czerwiec-wrzesień.

Hotel Sea Star Beau Rivage w Egipcie

5* hotel Sea Star Beau Rivage to bardzo dobry wybór dla każdego kto pragnie spędzić wakacje w Egipcie nad samym morzem w nowoczesnym hotelu z bogatą formułą all inclusive i przepięknymi widokami na Morze Czerwone.

Hotel jest bardzo chętnie odwiedzany przez Polaków, którzy doceniają doskonałą lokalizację Sea Star Beau Rivage, wysoką jakość przy atrakcyjnej cenie.

Opinie o Sea Star Beau Rivage

Opinie o hotelu Sea Star Beau Rivage potwierdzają, że ogromnym atutem jest lokalizacja hotelu. Znajduje się on przy samej plaży, a z wielu pokoi rozpościera się niezapomniany widok na cudownie piaszczystą plażę i rozległe Morze Czerwone.

Hotel znajduje się w Hurghadzie, dzięki czemu (w przeciwieństwie do Sharm-el-Sheik) wejście do morza jest bardzo łagodne. Tuż obok hotelowej plaży znajdziesz wiele raf koralowych, na których podziwiać można kolorowe rybki. Snoorkling to oczywiście jedna z największych atrakcji całego Egiptu. To właśnie tak wiele osób wybiera się tutaj na wakacje.

Na plus w opiniach goście hotelu Sea Star Beau Rivage zapisują nie tylko bardzo miłą obsługę, ale także urozmaicone jedzenie. Formuła all inclusive zapewnia dziesiątki posiłków każdego dnia do wyboru. W przerwie między posiłkami skorzystać można z bogatej opcji przekąsek – są lody, jest pizza, jest smacznie.

W 5* hotelu w Egipcie nie mogło oczywiście zabraknąć animacji, które urozmaicają cały dzień. Animatorzy starają się jak mogą by czas spędzony w Sea Star Beau Rivage był przyjemny. Rozrywkę znajdą tu zarówno dzieci (przez cały dzień i wieczorami na mini disco) jak i dorośli (rzutki, ping-pong, animacje nad basenem czy siatkówka plażowa oraz animacje wieczorne).

Z całą pewnością w Sea Star Beau Rivage nie można się nudzić. To jeden z ładniejszych hoteli w całym Egipcie w przystępnej cenie.

Sea Star Beau Rivage – cena

Za 14 dniowy pobyt all inclusive w Sea Star Beau Rivage w środku sezonu 2017 (lipiec) zapłacimy niecałe 3000 zł.

Za 7 dni pobytu all inclusive w Sea Star Beau Rivage w środku sezonu 2017 (lipiec) zapłacimy niewiele ponad 2000 zł.

Zdjęcia z hotelu Sea Star Beau Rivage

Poniżej znajdziesz kilka najciekawszych zdjęć z hotelu Sea Star Beau Rivage. 

Jak widać plaża jest piękna, a hotel czysty i zadbany. Na pewno warto wziąć pod uwagę tę propozycję planując wczasy w Egipcie.