3 super hotele w hiszpanii ze świetnymi opiniami

W tym wpisie chciałem Wam zaprezentować 3 hotele w Hiszpanii o niesamowicie wysokich i świetnych opiniach. Są to hotele wyższej klasy, w związku z czym za 2 tygodniowy pobyt w szczycie sezonu musimy liczyć się z wydatkiem 3700 – 6000 zł za osobę, w zależności od wybranego hotelu, terminu a także opcji wyżywienia.

Nie są to małe pieniądze, ale z całą pewnością jeśli komuś zależy na hotelu o najwyższej klasie w Hiszpanii to powinien zasugerować się tym małym rankingiem 3 super hoteli w Hiszpanii.

Hotele w Hiszpanii z super opiniami

#1 : Hotel Cordian Mogan Playa

Moja pierwsza uwaga dotyczy tego by rozróżnić hotel Cordian Mogan Playa od Cordian Mogan Valle (oba mają sprawdzone opinie), ale ja opisuję tutaj hotel znajdujący się bezpośrednio przy plaży, czyli Hotel Cordian Mogan Playa.

Wiele można mówić o tym hotelu, ale należy przede wszystkim wspomnieć, że posiada on bardzo dużo opinii, z których ponad 97 % jest pozytywnych. Zawsze do opinii podchodzę sceptycznie, ale wiem, że jeśli hotel przy takiej liczbie opinii posiada ponad 90 % pozytywnych czy negatywnych opinii to coś musi być na rzeczy i można się nimi sugerować.

Hotel Cordian Mogan Playa posiada 4.5 gwiazdki, ale oczywiście liczy się to co zostaniemy na miejscu, a nie w katalogu przy liczbie gwiazdek.

Po przyjeździe do hotelu szybko zdamy sobie sprawę, że to przepiękny obiekt urządzony w kanaryjskim stylu (hotel jest na Wyspach Kanaryjskich) i słynie z najwyższej klasy jakości usług. Cudowne położenie, sztuczna plaża przy basenie, przepiękna plaża naturalna, multum atrakcji to tylko kropla w morzu atutów z jakich słynie Hotel Cordian Mogan Playa.

Hotel położony jest nieopodal portu rybackiego i jachtowego. Kilka minut spaceru pozwala nam dotrzeć do ścisłego centrum z malowniczymi uliczkami wypełnionymi restauracjami, sklepikami i wszystkim czego turysta może zapragnąć.

Do plaży w Hotelu Cordian Mogan Playa jest niecałe 300 metrów, więc wystarczy tylko niemal wyjść przed hotel by móc cieszyć się tym cudownym widokiem. Leżaki są na plaży płatne.

Na terenie hotelu do dyspozycji gości oddano kilka barów i restauracji, a oprócz tego jest dyskoteka, sklep. Oczywiście są baseny, sztuczna plaża, słoneczny taras widokowy, a leżaki, parasole itp. przy basenie są bezpłatne.

#2 : Smartline Brisa Marina

Hotel Smartline Brisa Marina charakteryzuje się bardzo nowoczesnym budownictwem, jest przepiękny, z wielką klasą. Znajduje się bezpośrednio nad morzem, dzięki czemu widoki z pokojów w Smartline Brisa Marina zapierają dech w piersiach.

Wychodząc z hotelu znajdujemy się na głównej promenadzie gdzie znajdują się liczne restauracje, sklepiki, puby, w których możemy zasmakować tutejszych specjałów.

Nie da się ukryć, że największym atutem tego niewielkiego hotelu (56 pokoi) jest widok na morze. Rzadko kiedy można spotkać się z tak urzekającym krajobrazem.

Basen na hotelu nie jest duży, ale wystarczający jak na taką liczbę gości, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość gości spędza czas na przepięknej plaży.

Hotel Smartline Brisa Marina słynie z bardzo dobrych, wysokich opinii dzięki czemu można mieć pewność, że podczas wakacji w Hiszpanii, w tym hotelu wszystko będzie tak jak sobie wymarzyliśmy.

Goście hotelu Smarline Brisa Marina podkreślają w swoich opiniach nie tylko bardzo dobrą lokalizację, wspomniane już cudowne widoki, ale także bardzo smaczną i zróżnicowaną kuchnię na hotelu.

#3 : Hotel Hipotels Hipocampo Palace & SPA

Ten bardzo luksusowy hotel słynie nie tylko z doskonałych opinii, ale też cudownych widoków, bardzo dużych basenów, przepięknego ogrodu jak i wysokiej jakości świadczonych usług.

Do plaży w hotelu Hotel Hipotels Hipocampo Palace & SPA jest tylko kilka kroków, a dokładniej mówiąc niecałe 150 m.

Zaletami Hotel Hipotels Hipocampo Palace & SPA jest bardzo smaczna kuchnia o zróżnicowanych smakach, więc każdy z całą pewnością znajdzie coś dla siebie.

Jak sama nazwa Hotelu Hipotels Hipocampo Palace & SPA wskazuje można tutaj poddać się licznym zabiegom w światowej klasie centrum SPA.

Ten kto wakacje w Hiszpanii pragnie spędzić nieco aktywniej to na terenie Hotelu Hipotels Hipocampo Palace & SPA znajdzie kilka kortów tenisowych, siłownię czy duże baseny, w których można pływać do woli. Oczywiście można również skorzystać z oferty sportów wodnych na plaży za dodatkową opłatą, ale jest to bardzo fajne przeżycie – szczególnie skutery wodne czy tak zwany parasailing.

Zaletą Hotelu Hipotels Hipocampo Palace & SPA są również wspaniałe animacje organizowane zarówno podczas całego dnia jak i wieczorami. Obsługa hotelu jest niezwykle uprzejma i gotowa pomóc nam w każdym momencie.

Centrum miejscowości, w którym znajduje się Hotel Hipotels Hipocampo Palace & SPA jest zaledwie 200 metrów od samego hotelu, więc można uznać, że i sam hotel znajduje się w centrum.

Na terenie Hotelu Hipotels Hipocampo Palace & SPA są nie tylko przepiękne baseny zdobione kaskadami wodnymi, ale też bardzo zadbany, bogaty w roślinność ogród.

Z całą pewnością zaprezentowane powyżej 3 hotele w Hiszpanii mają nie tylko wspaniałe opinie, ale przede wszystkim ich oferta jest naprawdę tak dobra. Jeśli szukasz wyjątkowo dobrego hotelu w Hiszpanii to jeden z trzech wymienionych powyżej na pewno spełni wszystkie Twoje wymagania.