Słoneczny Brzeg jest najchętniej odwiedzanym regionem Bułgarii na wczasy, gdzie możemy oddać się leżakowaniu na szerokich, piaszczystych plażach, korzystać z uroków ciepłego i czystego morza, a także masie atrakcji, a tych Słoneczny Brzeg oferuje bardzo dużo. Szczególnie jeśli mamy zamiar korzystać z nocnych atrakcji jakie oferują tutejsze kluby, których jest bardzo dużo. Gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że Bułgaria jest krajem dość tanim, to szybko dojdziemy do wniosku, że może warto zatrzymać się w hotelu, który niekoniecznie oferuje all inclusive. Gdy decydujemy się na opcję ze śniadaniem lub w ogóle bez wyżywienia to zyskujemy „wolność”, dzięki której sami decydujemy co i kiedy będziemy jedli i pili. A fakt, że jedzenie jak i drinki na mieście są smaczniejsze niż w wielu hotelach jest niepodważalny, i to nie tylko w Bułgarii. Hotel Karolina to 4* obiekt w Słonecznym Brzegu, który po pierwsze jest bardzo ładny, nowoczesny, a po drugie oferowany w niezłej cenie.

Hotel Karolina – czy warto

Większość dobrych hoteli Bułgarii stara się maksymalizować swoje zyski i oferować tylko i wyłącznie opcję wyżywienia all inclusive. Z pozoru wychodzi dość tanio, a hotel ma gwarancję, że pieniądze turystów pozostaną w ich kieszeni, a nie kieszeni pobliskich restauracji i pubów. Teoretycznie rozwiązanie dla turysty jest wygodne, ale co jeśli jedzenie na hotelu jest niesmaczne ? Co jeśli chcemy spróbować czegoś innego ? Ten kto zamiast all inclusive chce spróbować lokalnych przysmaków podczas wczasów w Bułgarii powinien rozważyć ofertę hotelu Karolina. Ten 4* hotel, zbudowany w nowoczesnym stylu ma świetną lokalizację, bardzo ładne widoki, sporej wielkości basen.

Oferta wyżywienia w hotelu Karolina pozwala nam na skorzystanie tylko ze śniadań lub przyjechać tu w ogóle bez wyżywienia. Dzięki temu możemy zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć na jedzenie i picie na mieście. Te natomiast jest znacznie smaczniejsze niż w wielu, nawet 5* hotelach.

Hotel Karolina posiada sporej wielkości basen jak i taras słoneczny, gdzie można się poopalać i podziwiać widoki. Na terenie hotelu jest też restauracja a la carte, która serwuje dobrej jakości dania. Na basenie można kupować drinki, które oczywiście smakują znacznie lepiej niż te z all inclusive.

Plaża hotelu Karolina znajduje się tylko 250 metrów od obiektu, a więc można na nią dotrzeć w minutę. Niestety, ale tak leżaki jak i parasole są dodatkowo płatne.

Opinie o hotelu Karolina potwierdzają, że to czysty i zadbany obiekt, który ma świetną lokalizację, bardzo ładny basen, miła obsługę, a z tarasu widokowego rozpościerają się interesujące widoki. Mimo tego, że nie znajduje się w centrum Słonecznego Brzegu (3 km obok), to dotarcie do centrum miasta nie jest żadnym wyzwaniem, a za to na hotelu nie jest aż tak głośno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here