W obliczu wielu wydarzeń, wczasy do Hiszpanii stały się jednym z najczęściej wybieranych ofert w roku 2016. Oferta wakacji w tym kraju Półwyspu Iberyjskiego nie jest najtańszą alternatywą, ale Hiszpania słynie z przepięknych plaż, cudownych widoków, symaptycznych ludzi i bardzo dobrych hoteli. Jednym z takich jest hotel SBH Club Paraiso Playa, ze znanej sieci SBH. Uznawany jest za jeden z najpopularniejszych hoteli w całej Hiszpanii. Posiada 4* oraz bardzo dobre opinie, potwierdzające słuszność zastanowienia się nad ofertą tego hotel.

Hotel SBH Club Paraiso Playa położony jest na małym wzgórzu, co zapewnia bardzo ładne widoki dla gości hotelowych. Hotelowa plaża uznawana jest za jedną z najładniejszych na całej Fuerventurze. Szeroka, piaszczysta, taka jaką lubi większość ludzi. Gdy dodamy do tego przepiękny, lazurowy kolor morza to już sama plaża hotelu Club Paraiso Playa staje się niesamowitym atutem takiej wycieczki do Hiszpanii.

SBH Club Paraiso Playa – wrażenia i opinie

Hotel znajduje się kilka kilometrów od centrum Moor Jable i Jandii gdzie znajdują się liczne restauracje i puby. Na plaży hotelu jest oferta wielu sportów wodnych, więc miłośnicy aktywnych wakacji będą się tutaj mogli wyszaleć !

SBH Club Paraiso Playa to hotel znajdujący się w ścisłej czołówce rankingu najlepszych hoteli na całej Fuverventurze jak i w ogóle w Hiszpanii ! Liczne opinie o Club Paraiso Playa pokazują, że goście hotelowi liczyć mogą na cudowne widoki, przepiękną plażę, bardzo dobre jedzenie, bardzo ładną okolicę, fajne animacje jak i liczne atrakcje dla dzieci.

Hotel jest dość sporych rozmiarów (ponad 300 pokoi), do dyspozycji gości oddano windę, bardzo ładne lobby, czynną całą dobę recepcję, kilka restauracji i barów, w tym jeden przy basenie. Na terenie hotelu SBH Club Paraiso Playa jest również dyskoteka, więc miłośnicy życia nocnego będą mogli oddać się wieczornym szaleństwom. Według oferty, SBH Club Paraiso Playa posiada 4*, jednak najlepiej sugerować się opiniami, które są bardzo pochlebne.

Baseny na terenie hotelu są nie tylko duże, ale posiadają też nieregularne kształty, palmy, wysepki czy mostki, co powoduje, że wyglądają one po prostu bardzo ładnie.

Wrażenia gości z SBH Club Paraiso Playa odnośnie jedzenia, oferty all inclusive są jak najbardziej na plus. Bardzo dobre jedzenie, przysmaki z całego świata i chłodne drinki to na pewno atuty hotelu, które z wielu dla nas są podstawowym kryterium wyboru hotelu na wakacje w Hiszpanii.

SBH Club Paraiso Playa uznawany jest za hotel, w którym można wypocząć, szczególnie dlatego, że w pobliżu nie ma wielkiego miasta (najbliższe zlokalizowane jest około 10 km od hotelu).

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here