Hotel Zante Village to świetna propozycja dla tych, którzy planując swoje wakacje w Grecji, szukają obiektu z dobrymi opiniami przystępnej cenie.

Grecka wyspa Zakhyntos zaczęła zyskiwać na popularności kilka lat temu, kiedy zadebiutowała w ofercie wiodących biur podróży na naszym rynku. Tak jak każda grecka wyspa, tak i Zakhyntos ma wiele do zaoferowania dla osób, które udadzą się na wczasy właśnie tutaj. Wrażenie robią nie tylko piękne plaże, ale także takie wycieczki jak rejs do Zatoki Wraku czy urokliwy łuk skalny wraz z tamtejszymi grotami. W obu tych miejscach woda jest tak piękna, jaką ciężko zobaczyć nawet w filmie ! Jeśli planujesz wczasy na Zakhyntosie to warto zastanowić się nad hotelem Zante Village, który wprawdzie ma 3.5*, ale za to bardzo dobre opinie i jak najbardziej przystępną cenę. Okazuje się zatem, że wcale nie trzeba szukać 5* hoteli, by na Zakhyntosie przeżyć cudowne wczasy.

Zante Village – wrażenia z hotelu

Mimo tego, że hotel Zante Village, który możemy wybrać udając się na wczasy w Grecji posiada tylko 3.5* to na pierwszy rzut oka nie odstaje specjalnie od hoteli o wyższym standardzie katalogowym. Rzadko kiedy spotykane w greckich hotelach bardzo duże baseny są tym, z czego korzystać możemy podczas pobytu w Zante Village. Hotel posiada bardzo ładną okolicę, a kameralny budynki Zante Village wyglądają bardzo ładnie. Teren ośrodka jest bardzo zielony, co na pewno stanowi atut tej oferty.

Zante Village położony jest bardzo blisko centrum, dzięki czemu osoby, które chcą zasmakować życia nocnego, lokalnej, greckiej kuchni w tutejszych tawernach na pewno będą mogli skorzystać ze świetnej lokalizacji hotelu.

Plaża hotelu Zante Village jest bardzo ładna, jak to w Grecji. Szeroka, piaszczysta z łagodnym zejściem do morza stanowi doskonałą okazję dla miłośników opalania, sportów wodnych i kąpieli w morzu na przeżycie fajnych wakacji na Zakhyntos.

Do dyspozycji gości Zante Village oddano całodobową recepcję, lobby w którym można posiedzieć i napić się kawy, bardzo ładny basen, główną restaurację serwującą naprawdę dobre jedzenie, jak i inne dodatkowe usługi jak niania dla dzieci, pralnia, fryzjer, sklep itd.

W sezonie odbywają się animacje dla dzieci i dorosłych, zarówno przez dzień jak i wieczorem. Najczęściej są to różnego rodzaju aerobiki, gry, a wieczorem zabawy tematyczne z muzyką, czasem dyskoteka.

Zdjęcia z hotelu Zante Village w Grecji

Bliska lokalizacja lotniska (20 km) sprawia, że transfer lotnisko – hotel – lotnisko wcale nie jest uciążliwy, co dla wielu okazuje się być zaletą.

Hotel jest dość nowoczesny, tym bardziej, że został odnowiony w roku 2012.

Zante Village – opinie

Goście chwalą kameralność hotelu, bardzo smaczne jedzenie, ciekawe położenie, przepiękny ogród wokół Zante Village, bardzo fajny basen oraz ładną plażę. Hotel Zante Village nastawiony jest na turystów z Polski, dzięki czemu na miejscu możemy spotkać wielu rodaków.

Sporo animacji dla dzieci sprawia, że Zante Village to dobry wybór dla osób, które pragną wyjechać na wczasy do Grecji z całą rodziną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here