Przepiękne widoki, smaczna kuchnia i cudowna plaża to tylko nieliczne atuty hotelu Three Corners Sea Beach, który możesz wybrać udając się na wczasy do Egiptu.

Marsa Alam, chociaż jest bardzo ciekawą propozycją na wczasy do Egiptu, to jednak pod względem popularności przegrywa z Hurghadą czy Sharm-el-Sheik. Jest to spowodowane mniejszą liczbą ośrodków, ale z całą pewnością dzięki takim hotelom jak Three Corners Sea Beach ma szansę podbić serca turystów. Hotel ten należy do znanej sieci Three Corners, dzięki czemu można być przekonanym co do pewnego standardu usług. Chociaż zalety Three Corners Sea Beach można by długo wymieniać to jedną z największych jest przepiękny widok z pokojów oraz bezpośrednie wyjście na szeroką i piaszczystą plażę. 

Three Corners Sea Beach – opinie i wrażenia

Ten hotel w Egipcie charakteryzuje się przepiękną lokalizacją nad samą prywatną plażą, a z hotelowych pokojów rozpościera się genialny widok na całe Morze Czerwone i wspomnianą już plażę. Hotel stanowi doskonałą propozycję na bardzo udane wczasy w Egipcie z całą masą atrakcji.

Wokół tego 4* hotelu jest bardzo zadbany i zielony ogród z ciekawą roślinnością, więc już same otoczenie możemy uznać za atut. Jak to w Egipcie, hotelu Three Corners Sea Beach jest dużo ogromnych basenów ze zjeżdżalniami, na których można poszaleć przez cały dzień. W hotelu dostępny jest zarówno aquapark dla dzieci jak i dla dorosłych. O dobry humor i rozrywkę gości zadba liczny zespół animatorów, którzy zapewniają świetną zabawę tak przez dzień jak i wieczorami. We Three Corners Sea Beach animacje są świetnie ocenianie w opiniach. Dzieci mogą bawić się w mini klubie czy podczas mini dyskoteki, a dorośli mogą uczestniczyć w zumbie, wodnym aerobiku czy podczas wieczornych show.

Sporym atutem hotelu Three Corners Sea Beach jest prywatna plaża z łagodnym zejściem do morza. Niedaleko brzegu znajduje się rafa koralowa, nad którą można podziwiać kolorowe rybki.

Tak jak w większości hoteli w Egipcie, tak i we Three Corners Sea Beach oferta wyżywienia to pełne all inclusive, z którego można korzystać oczywiście cały dzień. Jak sugerują goście hotelu w opiniach jedzenie jest smaczne, podobnie jak napoje (które w większości są butelkowane).

Na terenie tego dużego kompleksu jest kilka restauracji jak i barów, w tym kilka przy basenach. Są również restauracje a la carte, gdzie za dodatkową opłatą można zjeść dania na życzenie.

Z całym przekonaniem można stwierdzić, że Three Corners Sea Beach to hotel wysokiej klasy, który ma świetne opinie. Bardzo dobra formuła all inclusive, lokalizacja niemal na samej plaży, blisko lotniska, miła obsługa, wielkie baseny z aquaparkiem to dopiero początek listy zalet tego ośrodka. Z całą pewnością wybierając się do Marsa Alam i poszukując dobrego hotelu powinniśmy przyjrzeć się tej ofercie bliżej.

Zdjęcia Three Corners Sea Beach Egipt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here