Lloret de Mar w Hiszpanii. Kto nie chciałby tutaj polecieć na wczasy? Przepiękne plaże, cudowne widoki i ekstra pogoda, to praktycznie wszystko czego trzeba by wakacje były udane. Jeśli szukasz pomysłu jaki hotel wybrać w Lloret de Mar, to przeczytaj moją opinię o Sun Village.

Wiele razy miałem już okazję wspominać o tym, że wczasy w Hiszpanii nie są najtańszą opcją spośród wszystkich wakacyjnych kierunków, ale to nie oznacza, że nie można tutaj znaleźć hotelu o fajnych opiniach i dobrej cenie. Poza tym gdy spojrzymy na to co oferuje Hiszpania w postaci słonecznej pogody, przepięknych plaż, cudownego morza i całej gamy atrakcji dla każdego to dorzucenie nawet kilkuset złotych byle tylko spędzić wczasy na Półwyspie Iberyjskim może być słuszną decyzją.

Sun Village – opinie o hotelu

Wielką zaletą hotelu Sun Village jest jego bardzo dobra lokalizacja, niezwykle blisko centrum (200 m) i plaży Sa Caleta z przepięknym widokiem na całe Lloret de Mar. Hotel sprawia wrażenie nowoczesnego i tak też jest – komfortowo i nowocześnie urządzone pokoje to niewątpliwy atut, chociaż wiadomo, że i tak większość czasu spędzamy na basenie i plaży, a tym zarzucić nic nie można. Fajny basen, przepiękna, blisko zlokalizowana plaża (150 m).

widok z sun village hotel

Nie tak daleko stąd jest na wycieczkę do Barcelony, która jest zaledwie 80 km drogi, więc na pewno warto skorzystać z tej okazji i będąc w hotelu Sun Village udać się na wycieczkę do Katalonii, gdzie jest bardzo dużo atrakcji.

Zaraz po wyjściu ze hotelu Sun Village mamy przed sobą liczne sklepy, restauracje, puby, które warto odwiedzić i skorzystać z oferty tutejszych tapas, czyli hiszpańskich przekąsek.

Wszystkie pokoje w Sun Village mają swój balkon, z których rozprzestrzenia się cudowny widok, szczególnie urzekający jest ten na morze. Na terenie hotelu znajdują się dwa baseny obok, których mamy do dyspozycji bary z ofertą przekąsek i napojów.

Zaletą hotelu Sun Village jest nie tylko wspaniała lokalizacja, ale także bardzo smaczna kuchnia, a także zawsze uśmiechnięty personel, który służy pomocą.

W hotelu Sun Village skorzystać możemy z oferty all inclusive ale też HB (śniadania i obiadokolacje).

basen w sun village hotel

Hotel Sun Village to hotel o dobrych opiniach, świetnej lokalizacji, a przy tym wyjątkowo dobrej cenie. Dokonując porównania jakości hotelu, lokalizacji do ceny uważam, że wczasy w Hiszpanii w hotelu Sun Village to naprawdę dobra oferta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here