Centrum Słonecznego Brzegu to doskonałe miejsce, dla tych, którzy na wczasach w Bułgarii chcą poimprezować. Polecam zatrzymać się w hotelu Strandja, który oferuje all inclusive.

Wczasy w Bułgarii należą do jednych z najtańszych zagranicznych wakacji, wygrywając na polu ceny z Grecją, Hiszpanią czy Chorwacją. Do najbardziej popularnych miejscowości należy Słoneczny Brzeg, który oferuje najwięcej atrakcji, szczególnie dla miłośników plażowania i życia nocnego. Całe multum restauracji, pubów i dyskotek oferuje happy hours, bardzo atrakcyjne ceny (często niższe niż u nas w kraju). Jeśli planujecie wczasy w Bułgarii to najlepiej jechać tam w okresie czerwiec – sierpień, ponieważ w innych miesiącach zdarza się, że wieczory mogą być już dość chłodne. Słoneczny Brzeg jest dość duży, dlatego wybierając hotel trzeba mieć na uwadze czy chcemy znaleźć się w ścisłym centrum czy obok niego. W obu przypadkach mamy dostęp do licznych restauracji i pubów czy dyskotek, z tymże im dalej od centrum tym nieco ciszej i taniej. Hotel w ścisłym centrum Słonecznego Brzegu, który warto polecić to Strandja, dostępny w przystępnej cenie i z opcją all inclusive.

Opinie o hotelu Strandja

Niewątpliwie wielkim atutem hotelu Strandja jest jego lokalizacja w ścisłym centrum Słonecznego Brzegu, co jest na pewno pożądane dla osób, które pragną korzystać z uroków życia nocnego tego turystycznego kurortu. Hotel Strandja mogę polecić przede wszystkim tym, którzy wyjeżdżając na wczasy do Bułgarii planują nieco zaszaleć i nie przeszkadza im hałas okolicznych restauracji, knajp, barów, których jest tutaj całe multum. Wychodząc przed hotel staniemy niemal na głównym deptaku Słonecznego Brzegu, dzięki czemu szybko znajdziemy fajną restaurację czy bar. Ceny w nich są bardzo atrakcyjne co na pewno jest powodem, dla którego tak chętnie wybieramy Bułgarię na wczasy.

Zaletą lokalizacji hotelu Strandja jest również bezpośredni dostęp do plaży (niecałe 100 m), dzięki czemu łatwo skorzystamy z uroków bułgarskich plaż. Należy podkreślić również ładne widoki, które podziwiać można bezpośrednio z hotelu.

Według kategorii lokalnej, hotel Strandja posiada 4*, ale różne katalogi polskich biur podróży klasyfikują ten obiekt jako 3 lub 3.5*. Jak już jednak nie raz wspominałem, gwiazdki nie zawsze mają przełożenie na jakość hotelu.

Na terenie hotelu Strandja jest bardzo fajny basen, na którym odbywają się dzienne animacje takie jak aerobik w wodzie, zumba. Do innych animacji należą tenis stołowy czy turnieje w rzutki. Oczywiście hotel pamięta o najmłodszych gościach, dlatego każdego dnia odbywają się również animacje dla dzieci.

centrum SPA, które jest na terenie hotelu Strandja można odbyć wiele fajnych zabiegów, a szczególnie polecam wizytę w łaźni tureckiej, która relaksuje całe ciało, a człowiek czuje się jak młody bóg 🙂

Opinie o hotelu Strandja podkreślają przede wszystkim genialną lokalizację, bardzo ciekawe animacje prowadzone przez sympatycznych ludzi, smaczne jedzenie, czystość, bliskość plaży. Hotel Strandja jest dostępny w formule all inclusive.

Zdjęcia z hotelu Strandja w Słonecznym Brzegu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here