Wczasy w Bułgarii należą do jednych z najlepszych w ofercie biur podróży gdy porównujemy jakość do ceny. Jeśli zależy Ci na tym, by hotel był najwyższych lotów, przeczytaj opinię o hotelu Sol Luna Bay.

Ci, którzy poszukują najlepszego hotelu w Bułgarii, o niezwykle wysokich opiniach, najwyższym standardzie obsługi klienta i mają duże wymagania co do swoich wczasów, powinni skierować swój wzrok na ofertę wakacji hotelu Sol Luna Bay. Ten 4.5 gwiazdkowy hotel, ma bardzo wysokie opinie klientów, którzy polecają pobyt w bułgarskim kurorcie.

Hotel Sol Luna Bay – opinie i wrażenia

Sol Luna Bay to bardzo duży kompleks wybudowany niedawno, bo w roku 2009. Jest zatem bardzo nowoczesny, charakteryzuje go współczesne budownictwo, hotel jest kolorowy, a otaczająca go przestrzeń bardzo ładnie utrzymana. Hotel Sol Luna Bay znajduje się w mieście Obzor (65 km od lotniska). Do centrum miasta jest kilka minut drogi, można się tam dostać komunikacją miejską lub płatnym busem hotelowym.

Hotel Sol Luna znajduje się w pierwszej linii brzegowej, zatem jego goście wychodząc ze swoich pokoi niemal wchodzą na szeroką, piaszczystą, cudowną plażę nad brzegiem Morza Czarnego. Wszystkie leżaki i parasole dla gości Sol Luna Bay są bezpłatne.

Na terenie hotelu znajduje się działająca całą dobę recepcją, są windy, bankomat, kantor jak i małe sklepiki, w których można sporo kupić.

Zaletą hotelu Sol Luna Bay jest wspaniała kuchnia, która serwuje międzynarodowe przysmaki, ale na znacznie większą uwagę zasługują specjały kuchni bułgarskiej. Oferta hotelu to opcja all inclusive, dzięki czemu możemy smakować pyszności i pić dobre drinki cały czas.

Hotel Sol Luna Bay oferuje swoim gościom przepiękne, przestronne baseny, z których rozpościera się cudowny widok na Morze Czarne.

Na terenie hotelu znajduje się centrum SPA, salon fryzjerski, pralnia, lekarz.

Atrakcjami na hotelu są również zjeżdżalnie, na których bawić się mogą nie tylko dzieci. Dla nich jest również brodzik, plac zabaw.

hotel sol luna widok

W okolicach hotelu Sol Luna jest sporo miejscowych knajp, restauracji, w których można spróbować naprawdę wyśmienitych dań i drinków.

Z całą pewnością hotel Sol Luna to fantastyczny wybór dla najbardziej wymagających klientów, którzy spragnieni są wysokiej jakości obsługi, cudownej plaży, majestatycznych widoków, bardzo smacznej kuchni. Hotel ma wiele zalet, o których mam nadzieję przekonacie się na miejscu 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here