Hurghada to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych kurortów turystycznych nie tylko w Egipcie, ale i na całym świecie. Wczasy w Egipcie są bowiem popularne nie tylko w naszym kraju, ale równie chętnie latają tutaj Niemcy czy Anglicy. Nie da się zaprzeczyć, że wakacje w Egipcie nie są drogie, wręcz są znacznie tańsze niż inne, alternatywne kierunki. Wprawdzie wiele osób może mieć wątpliwość jak zareaguje na tutejszą kulturę, ale na miejscu okazuje się być ona znacznie lepsza niż w opowieściach. Często zdarza się tak, że kto raz przyleci na wczasy do Egiptu ma problem by z tego kierunku zrezygnować w następnych latach. Jeśli szukacie dobrego hotelu w Hurghadzie to z całą pewnością można polecić hotel Sea Gull Beach Resort, zlokalizowany w samym centrum Sakkali (części Hurghady), zaledwie 5 km od lotniska. Hotel oferuje świetną lokalizację, ma dobre opinie i nie jest drogi.

Opinie o Sea Gull Beach Resort

Hotel posiada 4*, ale jak już na pewno niejednokrotnie się przekonaliście,  czasem 4* są lepsze niż 5*, więc nie zawsze warto zwracać na to uwagę. Lokalizacja hotelu Sea Gull Beach Resort dla jednych może być ogromną zaletą, dla innych wadą. Hotel znajduje się bowiem w samym centrum, przy głównej ulicy. Dlatego też wieczorami w pokojach słyszalny jest hałas, który trwa co najmniej do północy. Ten kto szuka ciszy i relaksu, tutaj raczej jej nie znajdzie. Jeśli ktoś lubi tętniące życiem miasto, to hotel Sea Gull Beach Resort może być jednym z najlepszych wyborów jakie podjął. Wychodząc z hotelu mamy do dyspozycji niezliczone ilości sklepów, barów jak i ulicznych sprzedawców, czy sieciówek typu Mc’Donalds. Można tutaj kupić wszystko (jak to w Egipcie), a im dalej od centrum, tym oczywiście taniej.

Przez dzień nie odczujemy jednak zgiełku, bo plaża jak i baseny znajdują się z tyłu hotelu, a poza tym nikt tutaj nie sprzedaje, ani kupuje za dnia (jest wtedy po prostu za ciepło). Hotel Sea Gull Beach Resort położony jest w pierwszej linii brzegowej, dlatego plaża znajduje się przy samym hotelu. Z obiektu rozpościera się cudowny widok na Morze Czerwone jak i całą panoramę Hurghady.

Do dyspozycji gości oddano 3 restauracje (nie tylko główne, ale w tym i a la carte) oraz 5 barów (w tym te na plaży i przy basenie). Z całą pewnością można tutaj swobodnie korzystać z bogatej opcji all inclusive. 

Hotel Sea Gull Beach Resort ma na swoim terenie aż 6 basenów, oraz aquapark składający się z 9 zjeżdżalni. Zarówno dzieci jak i dorośli mają tutaj co robić cały dzień. Zadba o to również zespół animatorów, którzy prowadzą animacje przez cały dzień. Siatkówka plażowa, wodna piłka, aerobik, zumba czy gry i zabawy dla dzieci, to tylko przedsmak animacji w hotelu Sea Gull Beach Resort. Na plaży jest oczywiście całe centrum sportów wodnych i nurkowania, które jest dodatkowo płatne, ale z którego skorzystać polecam.

Na terenie hotelu nie mogło oczywiście zabraknąć takich miejsc jak kilka sklepików, fryzjer czy pralnia, ale najbardziej do gustu powinno przypaść Wam centrum SPA, które oferuje szereg relaksujących i upiększających zabiegów.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here