Hotel Rivero Residence to położony w spokojnej okolicy obiekt z przepięknymi widokami na pobliski krajobrazy. Wczasy w Turcji będą tu udane, bo stosunek ceny do jakości jest bardzo atrakcyjny.

Nie każdy jeździ na wczasy po to by imprezować, przesiadywać wieczorami na mieście, na hotelu szaleć skacząc do basenu czy korzystając z uroków aquaparku. Nie każdy jeździ na wakacje po to by próbować lokalnych dań czy też jeździć na wycieczki fakultatywne, niektórzy po prostu, po ludzką chcą odpocząć w miłej atmosferze i przyjemnym klimacie, skąpani promieniami rozgrzewającego słońca. Właśnie tak mogą wyglądać Twoje wczasy jeśli wylatując na wakacje do Turcji wybierzesz miejscowość Kemer, a dokładniej rzecz biorąc hotel Rivero Residence, którego położenie sprawia, że możesz w spokoju zapomnieć o kłopotach, problemach i obowiązkach. Wcale nie oznacza to, że będziesz się tutaj nudzić. Po prostu możesz odpocząć z dala od zgiełku miasta, ale przy tym łatwo dostaniesz się do centrum.

Opinie o hotelu Rivero Residence

Z całą pewnością oferta hotelu Rivero Residence najbardziej przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie położenie hotelu na uboczu, z dala od zgiełku miasta. Lokalizacja Rivero Residence pozwala spędzić wakacje w ciszy i spokoju, chociaż do centrum jest dość blisko. Podkreśla to wiele opinii Rivero Residence.

Bardzo dużym atutem tego hotelu oferującego bogate all inclusive jest fakt, iż został on odnowiony w roku 2015. Na ten moment lśni on nowym blaskiem, co na pewno przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie wysoką estetykę hotelu. Jak już wspomniano w Rivero Residence mamy w ofercie opcję all inclusive, dzięki której przez cały dzień możemy jeść i pić co tylko będziemy chcieli. Jak pokazują opinie o tym hotelu, jedzenie jest smaczne, a drinki w all inclusive całkiem niezłe.

Po stronie dużych plusów hotelu Rivero Residence obowiązkowo trzeba zapisać malowniczy krajobraz, który otacza cały obiekt. Mieszanka tureckiego morza z widokiem na pobliskie góry robi spore wrażenie. Nieopodal znajdują się ruiny antycznych miast, Olymps oraz Phaselis, które serdecznie polecam zobaczyć.

Co dla Turcji niestandardowe, to fakt, że goście Rivero Residence mogą korzystać z prywatnej plaży, na której prócz sporej ilośc kamieni, darmowych leżaków i parasoli, znajdziemy ofertę sportów wodnych takich jak parasailing, skutery wodne czy inne, ekstremalne atrakcje. Wspomniana plaża hotelu Rivero Residence znajduje się trochę ponad 700 metrów od budynku, jest plażą kamienistą. Można się na nią dostać pieszo lub też pojechać hotelowym, darmowy busikiem. Choć jest to plaża prywatna, to za minus trzeba uznać brak baru na plaży.

Na terenie Rivero Residence znajdują się dwa sporej wielkości baseny oraz zjeżdżalnia, stanowiąca dodatkową atrakcję. Jest tutaj jedna główna restauracja, bar przy basenie, a za dodatkową opłatą skorzystać można między innymi z pralni.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here