Egipt jest krajem, który od lat cieszy się wielką popularnością wśród turystów. Nie da się ukryć, że jest to przede wszystkim zasługą bardzo niskich cen, świetnych hoteli, raf koralowych, przepięknych plaż jak i gwarantowanej pogody. Co by nie mówić o Egipcie, o tamtejszej kulturze, to jednak hotele w Egipcie cieszyły się, cieszą się i będą się cieszyć tabunami turystów. Ceny są dużo niższe niż w krajach europejskich, a hotele mają swój urok – najczęściej bardzo duże, na ogromnym terenie, z prywatnymi i pięknymi plażami z dostępem do raf koralowych i osławionej już opcji all inclusive. Najczęściej na wczasy do Egiptu wybieramy takie miejscowości jak Hurghada, Sharm el Sheik, ale też coraz częściej Marsa Alam. W tej ostatniej właśnie znajduje się 5* hotel Resta Grand Resort, który jest dobrym wyborem jeśli poszukujemy hotelu o bardzo dobrych opiniach, który spełni nasze oczekiwania.

Opinie o Resta Grand Resort

Hotel został otwarty w roku 2009, a więc jest obiektem nowoczesnym, który otrzymał 5*. Jednym z atutów jest prywatna plaża znajdująca się przy hotelu. Szeroka i piaszczysta z dostępem do morza, gdzie są naprawdę cudowne rafy koralowe. Należy jednak pamiętać, że często w Marsa Alam dość mocno wieje, więc czasem dostęp do morza jest niemożliwy (czarna flaga).

Na terenie Resta Grand Resort znajdują się 4 restauracje, w których można spróbować przysmaków z całego świata. Jak sugerują opinie o Resta Grand Resort jedzenie w tym hotelu jest naprawdę smaczne.

Jak przystało na 5* hotel, Resta Grand Resort dba o swoich gości, dlatego przez cały dzień trwają tutaj animacje dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi mogą skorzystać z mini klubu, zajęć i gier, które trwają do wieczora (wtedy też odbywa się mini disco). Dorośli standardowo mogą pograć w siatkówkę plażową czy uprawiać wodną gimnastykę, pograć w piłkę wodną. Na plaży skorzystać można z oferty sportów wodnych.

Poszaleć wieczorami można w hotelowej dyskotece, gdzie imprezy organizowane są każdego dnia. Jednak nawet opcja all inclusive nie uprawnia nas do darmowych drinków. Na dyskotece trzeba za nie po prostu zapłacić.

Spragnionym relaksu polecam bogate centrum SPA, w którym skorzystać można z dziesiątek relaksujących zabiegów, wykonywanych w profesjonalny sposób. Oczywiście jest to opcja odpłatna.

Goście podkreślają w opiniach o Resta Grand Resort bardzo miłą obsługę, która jest gotowa pomóc w każdej chwili. Na uwagę zasługuje przepiękna, niezniszczona rafa koralowa, smaczne jedzenie i lokalizacja hotelu. Szeroka i piaszczysta plaża z masą leżaków (nie zabraknie dla nikogo) to kolejny atut Resta Grand Resort.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here