Planując wczasy w Egipcie, w miejscowości Side powinieneś przyjrzeć się 5* hotelowi Raymar Resort, który w mojej opinii jest świetną propozycją, nawet dla najbardziej wymagających!

Być może Side nie jest najbardziej popularnym regionem w całej Turcji, gdyż przegrywa walkę z Alanyią, Marmaris czy Icemler, ale z całą pewnością ten region Riwiery Tureckiej ma wiele do zaoferowania. Wczasy w Turcji to popularny sposób na urlop, a hotele w Turcji są jednymi z tańszych, szczególnie kiedy chcemy porównać jakość do ceny. Z całą pewnością Turcja wygrywa ceną z takimi kierunkami jak Hiszpania czy Grecja. Jeśli szukamy ładnego i nowoczesnego hotelu na wczasy w Turcji w Side to naszą uwagę możemy skierować na hotel Raymar Resort, czyli 5* obiekt o nowoczesnym charakterze (wybudowany na przestrzeni 2012 i 2013 roku). Z uwagi na to, że hotel Raymar Resort jest dość nowy to nie ma o nim aż tak wiele opinii, ale te które są sugerują, że jest to bardzo dobry hotel.

Opinie i wrażenia z hotelu Raymar Resort

Ten nowoczesny hotel cieszy się dobrymi opiniami, w których goście podkreślają przede wszystkim…nowoczesność hotelu, czystość i tego, że jest bardzo ładny. Teren hotelu to aż 42 000 m2 co świadczy o jego ogromnej przestronności. Raymar Resort słynie z bardzo ładnej plaży (prywatnej), zlokalizowanej zaraz przy hotelu. Oczywiście leżaki, parasole i inne dodatki są całkowicie bezpłatne. Na plaży można skorzystać z oferty sportów wodnych, takich jak skutery wodne, parasailing itp.

Na terenie hotelu Raymar Resort znajdują się aż 4 restauracje i 6 barów, w tym kilka bezpośrednio przy dużych basenach. Tych natomiast są 2 (+ 1 kryty), a na nich znajdują się również zjeżdżalnie, stanowiące mały aquapark.

Animatorzy hotelu Raymar Resort przykładają się bardzo mocno do tego, by gościom zwyczajnie na hotelu się nie nudziło. Dlatego organizowane są całodzienne i wieczorne animacje, podczas których można pograć w siatkówkę plażową, uprawiać gimnastykę wodną, zagrać w rzutki czy ping-ponga. Są też boiska do koszykówki, piłki nożnej czy minigolfa. Oczywiście nie zabraknie animacji dla najmłodszych, w tym dostępu do miniklubu. Raymar Resort to hotel, w którym odbywają się również animacje wieczorne (show), a poza tym jest tutaj dyskoteka.

Dla spragnionych relaksu dla ciała i duszy jest centrum SPA, w tym łaźnia turecka. To właśnie tutaj można oddać się błogiemu relaksowi, który sprawi, że zapomni o całym świecie.

Prócz animacji dla dzieci są tutaj mniejsze baseny wraz ze zjeżdżalniami dla nich, w Raymar Resort jest również plac zabaw jak i wspomniany już mini klub.

opiniach o hotelu Raymar Resort można dowiedzieć się, że oferowana tutaj opcja Ultra All Inclusive to naprawdę mocna strona tego hotelu. Można z niej korzystać od rana aż do 4 w nocy (nad ranem), a więc praktycznie cały czas. Polecamy wizytę w jednej z restauracji a la carte (są ich 3 – turecka, meksykańska jak i rybna), a w trakcie pobytu przysługuje nam jedna wizyta w wybranej restauracji za darmo.

Zdjęcia z hotelu Raymar Resort w Side w Egipcie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here