Grecji możesz spędzić piękne wczasy, tym bardziej, że Riwiera Olimpijska słynie z bardzo przystępnych cen. Jednym z najładniejszych hoteli w tym regionie jest Hotel Poseidon Palace, z którego relację przeczytasz poniżej.

Riwiera Olimpijska to rejon Grecji, który był jednym z pierwszych, najchętniej odwiedzanych podczas wczasów w Grecji. Dzisiaj z uwagi na to, że spora grupa turystów preferuje wakacje na greckich wyspach, popularność Riwiery Olimpijskiej nieco spadła. Podróżują tam głównie osoby, które na wczasy do Grecji jadą autokarem, rzadziej latają samolotem. Niemniej jednak Riwiera Olimpijska charakteryzuje się niższymi cenami, szczególnie kiedy jedziemy na nią autokarem (choć można również lecieć samolotem). Jednym z najładniejszych hoteli na całej Riwierze Olimpijskiej jest 4.5* hotel Poseidon Palace zlokalizowany dokładniej rzecz biorąc w Leptokarii (na Riwierze jest też znane Olympic Beach). Opinie o hotelu Poseidon Palace są praktycznie w 100 % pozytywnie, co świetnie świadczy o tym obiekcie.

Hotel Poseidon Palace – wrażenia i opinie

Jednym z największych atutów hotelu Poseidon Palace jest jego genialna lokalizacja nad samym morzem, bezpośrednio przy plaży dzięki czemu rozpościerają się stad majestatyczne widoki, a na plaży można się znaleźć wychodząc przed hotel. Od centrum Leptokarii hotel Poseidon Palace znajduje się niecałe 3 km, choć wychodząc z hotelu znajdujemy się przy promenadzie gdzie jest wiele sklepów, restauracji i tawern, w których można spróbować greckich (przepysznych) przysmaków. Tych jednak z całą pewnością nie zabraknie w Poseidon Palace, ponieważ oferowana w tym hotelu opcja all inclusive jest chwalona w opiniach. Goście podkreślają, że jedzenia jest dużo i przede wszystkim jest ono smaczne.

Na terenie hotelu Poseidon Palace znajdują się 2 baseny o dużych rozmiarach, co nie jest standardem dla hoteli w Grecji. Są oczywiście na nich bezpłatne leżaki i parasole.

Podczas sezonu odbywają się tutaj bogate animacje dla dorosłych i dzieci. Dla najmłodszych grupa animatorów przygotowuje gry i zabawy przez cały dzień, a wieczorami jest mini disco. Tymczasem dorośli mogą pograć w piłkę wodną, uprawiać aerobik czy zagrać na jednym z boisk sportowych. Jest też mini golf. Wieczorami również odbywają się animacje, na które bardzo polecamy uczestniczyć. Dodatkowo płatna jest siłownia.

Jak przystało na hotel wysokiej klasy, Poseidon Palace ma czynną całą dobę recepcję, 2 restauracje (jedną główną, a jedną a la carte). Są też bary w tym jeden bezpośrednio przy basenie. 

Poseidon Palace to obiekt o genialnej lokalizacji, w którym możemy spędzić cudowne wczasy w Grecji. Zapewnia on bezpośredni dostęp do plaży, morza i jest gwarantem błogiego relaksu, pysznej kuchni jak i rozrywki zarówno dla dorosłych i dzieci.

opiniach o Poseidon Palace goście podkreślają świetną lokalizację, przepiękne widoki, bardzo smaczne jedzenie oraz fakt, że hotel jest przyjazny dzieciom.

Zdjęcia z hotelu Poseidon Palace na Riwierze Olimpijskiej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here