Poseidon Beach to hotel na Zakhyntos w Grecji, z wieloma atutami. Zlokalizowany niemal na samej plaży, piękne widoki, miła obsługa. Przeczytaj moją opinię o tym hotelu.

Grecja ma to do siebie, że odwiedzając ją na każdym kroku czuć wakacje. Zapachy unoszące się z greckich tawern, szerokie i piaszczyste plaże ze złotym, rozgrzanym piaskiem czy urzekający kolor morza powodują, że cała Grecja w tym w szczególności greckie wyspy urzekają swym klimatem. Zawsze udana, słoneczna pogoda to niewątpliwy atut takich wysp jak Zakhyntos, ale wczasy w Grecji to doskonała okazja do tego by zobaczyć masę atrakcji. Ilość wycieczek fakultatywnych w Grecji jest bowiem bardzo długa, a więc każdy znajdzie tutaj dla siebie coś interesującego. Jeśli podczas najbliższych wakacji w Grecji będziecie chcieli zatrzymać się na Zakhyntosie (szczególnie polecam odwiedzić Zatokę Wraku) to możecie wybrać hotel Poseidon Beach, który słynie z bardzo dobrych opinii i świetnej lokalizacji niemal na samej plaży !

Opinie o hotelu Poseidon Beach

Hotel Poseidon Beach znajduje się niemal na samej plaży Laganas, która słynie z ogromnych żółwi Carretta Carreta. Jeśli więc ktoś chce zobaczyć miejsce, gdzie te żółwie składają jaja, lub zobaczyć same żółwie, to na tej plaży będzie miał taką możliwość.

Motywem przewodnim hotelu Poseidon Beach jest oczywiście mityczny bóg Poseidon, strażnik mórz i oceanów.  Znajduje się on w samym centrum miejscowości Laganas, dzięki czemu dostęp do setek sklepów, restauracji i greckich tawern jest nieograniczony. Wieczorami zawsze można znaleźć ciekawe miejsce do rozrywki. Z hotelu Poseidon Beach jest wszędzie blisko, dzięki lokalizacji w centrum wspomnianej miejscowości.

Hotel oferuje opcję all inclusive, a opinie o Poseidon Beach potwierdzają, że jedzenie na hotelu jest bardzo smaczne, jest go dużo. W opiniach równie mocno chwalona jest też wspomniana już doskonała lokalizacja hotelu.

Obiekt prezentuje się naprawdę ładnie – jest nowoczesny, estetyczny i zadbany. Każdy pracownik obsługi hotelu jest niezwykle miły, co potwierdza się w opiniach o Poseidon Beach. Do dyspozycji gości oddano restaurację główną, gdzie w większości serwowane są dania kuchni międzynarodowej, ale często też spotkamy typowo greckie przysmaki jak Mussaka czy sałatka grecka, oliwki.

Na terenie hotelu odbywają się animacje dla dzieci (jest też mini klub, w którym prowadzone są gry i zajęcia) oraz dla dorosłych (w dużym basenie można pograć między innymi w piłkę wodną), a na plaży rozegrać mecz siatkówki plażowej. Oczywiście warto rozważyć nie tylko wycieczki fakultatywne, ale ofertę sportów wodnych (na plaży) – szczególnie polecam parasailing (lot nad morzem).

Ten posiadający 4* hotel na Zakhyntosie to świetna propozycja dla każdego, kto szuka bardzo dobrego hotelu na tej greckiej wyspie. Świetna lokalizacja, smaczne jedzenie, bezpośredni dostęp do wyjątkowo ładnej plaży to tylko jedne z wielu atutów hotelu Poseidon Beach. Dostępny w całkiem atrakcyjnej cenie, powoduje, że skusi się na niego każdy kto chce przeżyć udane wczasy w Grecji.

Zdjęcia z hotelu Poseidon Beach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here