Hotel Plaza w Chorwacji to dobra propozycja, dla tych, którzy szukają obiektu o wysokiej ocenie, dobrych opiniach, z ładnymi widokami, niedaleko plaży.

Wybrać hotel na wakacje w Chorwacji nie jest ciężko, bo w każdym biurze zaoferują nam ich wystarczająco dużo. Wybrać jednak taki, który będzie super i do tego wszystkiego potwierdzają to dobre opinie jest już ciężej, a na pewno nie taniej.

Jeśli jednak oczekujemy od wczasów w Chorwacji dobrego hotelu, smacznego jedzenia, ładnej plaży, pięknej okolicy i obsługi na odpowiednim poziomie to musimy zapłacić nieco więcej wybierając na przykład hotel Plaza. Nieco więcej nie oznacza wcale, że zbankrutujemy, a zalet hotelu Plaza jest tak wiele, że można oczekiwać po takich wczasach naprawdę dużo.

Hotel Plaza w Chorwacji – opinie, wrażenia

Hotel Plaza zarządzany jest przez rozpoznawalną na całym świecie sieć hotelarską. Położony jest w samym centrum miasteczka Omis, a zaraz po wyjściu z hotelu Plaza znajdujemy się na głównej promenadzie, która prowadzi do urokliwego Starego Miasta.

W mieście znajdziemy liczne bary, tawerny, knajpy, w których nie tylko napijemy się pysznych drinków, ale przede wszystkim spróbujemy specjałów kuchni znad Adriatyku.

Hotel Plaza to gwarancja ładnie utrzymanej zieleni, cudownych widoków, które jak nigdzie indziej łączą w sobie krajobraz górski z morzem (to niewątpliwy, rzadko spotykany atut całej Chorwacji).

hotel plaza chorwacja omis

Transfer z lotniska (w zależności którego) trwa 2.5 (lotnisko Zadar) do aż 4 godziny (lotnisko w Dubrowniku).

Do dyspozycji gości hotelu Plaza pozostaje bardzo szeroka, piaszczysta i niezwykle piękna plaża.

hotelu Plaza działa całodobowa recepcja, jest także smaczna restauracja z wyjściem na taras. Goście mogą korzystać z centrum SPA i Wellness, klubu fitness, saun tureckich i fińskich, salonu piękności (większość z tych udogodnień jest oczywiście dodatkowo płatna).

Hotel Plaza w Chorwacji słynie jednak z bardzo dobrych opinii, które potwierdzają przepiękną plażę, która jest niemal zaraz obok wyjścia z hotelu, pyszne jedzenie, wysoką jakość obsługi i serwisu, ogólną czystość na hotelu. Lokalizacja hotelu Plaza pozwala nie tylko cieszyć się cudownymi widokami, ale także skorzystać ze wszystkich uroków Chorwacji. Hotel jest w samym centrum miasta, więc spragnieni rozrywki ludzie mogą wieczorami przesiadywać w lokalnych restauracjach, których jest tu wiele.

Być może są w Chorwacji tańsze noclegi niż w hotelu Plaza, ale z całą pewnością ciężko jest znaleźć hotel o tak dobrych opiniach. Hotel Plaza to gwarancja udanych wczasów w Chorwacji, więc mocno go polecam !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here