Idealny hotel na wczasy w Słonecznym Brzegu? Świetne opinie, pyszne jedzenie i zapierające dech w piersiach widoki to atuty hotelu Paradise Beach (Rajska Plaża). Nazwa adekwatna do oferty tego obiektu!

Bułgaria od lat stanowi jeden z najczęściej wybieranych kierunków na wczasy. Spowodowane jest to bardzo dobrą ofertą hoteli w Bułgarii, które oferują dostęp do przepięknych plaż, smacznego jedzenia, świetnej pogody, a to wszystko w przystępnej dla nas cenie. Nawet dobre, 4* gwiazdkowe hotele w Bułgarii oferujące opcję all inclusive, znajdujące się w centrum kurortu turystycznego, zapewniające wysoką jakość nie są tak drogie i w środku sezonu można tam spędzić 14 dni za około 2500 zł. Jednym z lepszych hoteli jest Paradise Beach, obiekt znajdujący się w Słonecznym Brzegu, a dokładniej w regionie Święty Włas. Przepiękna plaża (nazwa hotelu to po polsku Rajska Plaża), świetna lokalizacja, bardzo dobre jedzenie to tylko nieliczne atuty hotelu Paradise Beach.

Opinie o hotelu Paradise Beach

Jednym z największych atutów hotelu Paradise Beach (jak nie trudno domyśleć się po nazwie obiektu) jest usytuowana zaraz obok rajska plaża, na której co ciekawe leżaki jak i parasole są całkowicie bezpłatne. Goście hotelu Paradise Beach mogą na nią zjechać panoramiczną windą skąd rozpościerają się majestatyczne widoki. Jeśli podczas wczasów w Bułgarii zależy nam na ciepłym morzu i przepięknej plaży to Paradise Beach jest jednym z najtrafniejszych wyborów jakie możemy podjąć.

To jednak (co oczywiste) nie jedyny atut tego obiektu, który słynie również z bardzo fajnych animacji organizowanych na terenie Paradise Beach, zarówno dla dzieci (mini disco, mini klub, animacje przez dzień) jak i dla dorosłych (animacje zarówno przez dzień jak i wieczorem). W tym hotelu po prostu nie można się nudzić.

Lokalizacja hotelu Paradise Beach zasługuje na uznanie. Prócz przepięknej plaży, niedaleko stąd również do centrum Słonecznego Brzegu (8 km), a do centrum Świętego Własu jest 3 km. W okolicach hotelu są puby jak i restauracje, gdzie można spróbować smacznej i taniej bułgarskiej kuchni.

Do dyspozycji gości, którzy podczas wakacji w Bułgarii zatrzymają się w Paradise Beach oddano 2 restauracje (z czego jedna ma przepiękny widok na całą plażę i morze). Jest też restauracja a la carte (dodatkowo płatna), która serwuje bułgarskie przysmaki.

Jest również bar przy basenie jak i bar na plaży, co na pewno stanowi wielki atut hotel Paradise Beach.

Animatorzy dbają o to by zarówno dzieci jak i dorośli nie mieli czasu się nudzić, dlatego organizowane są mecze siatkówki, gimnastyka, kule (boccia) jak i wiele innych aktywności, które na pewno zajmą nam aktywnie czas. Na plaży oczywiście można skorzystać z dodatkowo płatnych sportów wodnych.

Hotel Paradise Beach słynie również ze smacznej kuchni, co podkreślają opinie gości, którzy mieli przyjemność spędzić tam swoje wczasy.

Do największych atutów wg opinii o Paradise Beach należą oczywiście plaża, lokalizacja hotelu, świetne animacje i bardzo przystępna cena, która skonfrontowana z jakością hotelu powoduje, że jest to udany wybór na wczasy w Bułgarii.

Zdjęcia z hotelu Paradise Beach w Słonecznym Brzegu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here