Hotele w Chorwacji są piękne, słyną z cudownych widoków i bardzo smacznej kuchni. Przeczytaj moją opinię o 5* hotelu Novi SPA Resort, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających.

Chociaż większość osób wybierających się na wczasy do Chorwacji raczej wybiera tamtejsze apartamenty, jako miejsce na nocleg, to hotele w Chorwacji mogą pochwalić się świetną ofertą, zapewniając najwyższą jakość, ale trzeba się jednak liczyć z dość wysokimi cenami. Z całą jednak pewnością hotele w Chorwacji mają ogromną klasę i zapewniają najwyższy komfort, nawet bardzo wymagającym klientom. Przykładem takiego hotelu jest Novi Spa Resort, czyli 5 gwiazdkowy hotel, który szczyci się przepięknymi widokami, niezwykle smacznymi daniami kuchni z całego świata, profesjonalną obsługą hotelu i dbałością o szczegóły.

Opinie i wrażenia z hotelu Novi Spa Resort

Lokalizacja hotelu Novi Spa Resort jest jednym z głównych atutów tego wspaniałego hotelu. Znajdujący się na tarasowym wzgórzu daje okazję do podziwiania całej panoramy, przepięknych widoków, które zapierają dech w piersiach.

Jak wskazuje sama nazwa hotelu, do dyspozycji wymagających gości oddano nowoczesny kompleks SPA, w którym poddać się można szeregowi wspaniałych zabiegów dla duszy i ciała.

Plaża hotelu Novi Spa Resort jest bardzo blisko, a na niej znajduje się bezpłatny serwis, z którego korzystać mogą hotelowi goście. Plaża posiada bardzo łagodne zejście do morza. W zależności od zakwaterowania w Novi Spa Resort odległość do niej wynosi od 50 do kilkuset metrów. Niedaleko jest również centrum miejscowości, gdzie jest wiele atrakcyjnych restauracji, klubów, w których można spędzić miłe wieczory i noce.

Ten 5* gwiazdkowy, nowoczesny hotel oferuje całodobową recepcję, restaurację serwującą pyszne dania, aż 4 restauracje a la carte, 5 barów (w tym też bary przy basenie), jest też bankomat, bardzo zielony ogród, taras gdzie można się opalać i podziwiać widoki. Jak przystało na hotel wysokiej klasy można za dodatkową opłatą skorzystać z usług fryzjera, opiekunki dla dzieci czy pralni oraz wypożyczalni rowerów i samochodów.

Novi SPA Resort to hotel posiadający na swoim terenie aż 6 basenów o dużych rozmiarach, co jest rzadko spotykane w Chorwacji. Są zjeżdżalnie, kaskady, hydromasaże, które stanowią dodatkowe atrakcje hotelu.  Są tutaj też korty tenisowe, mini klub dla dzieci, wspomniane centrum SPA, ale również takie atrakcje jak łaźnia turecka hammam, sauna i wiele więcej.

Animatorzy dbają o to by goście Novi SPA Resort bawili się tutaj świetnie, dlatego cały dzień i wieczorami organizowane są animacje, w tym również te angażujące fizycznie jak aerobik czy piłka wodna.

Aby dzieci dobrze bawiły się w Novi Spa Resort, hotel oferuje animacje dla dzieci, mini klub, mini disco, place zabaw, zjeżdżalnie na basenach i baczną uwagę animatorów, którzy robią wszystko by dzieci bawiły się tutaj świetnie.

Nie ma wątpliwości, że Novi SPA Resort to hotel w Chorwacji najwyższej klasy, o czym świadczy nie tylko 5*, ale świetne opinie. Doskonała lokalizacja, przepyszna kuchnia, nowoczesny hotel, dbałość o szczegóły i wysokiej klasy obsługa sprawiają, że ten hotel należy do najlepszych w całej Chorwacji !

Zdjęcia z hotelu Novi SPA Resort w Chorwacji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here