Mitsis Summer Palace jest jednym z najładniejszych hoteli 5* na Kos w Grecji. Jeśli na swoje greckie wakacje planujesz znaleźć hotel wysokiej klasy, to przeczytaj moją opinię.

Grecja słynie z przepięknej oferty wakacyjnej, z której bardzo chętnie korzystamy. Od wielu lat bezustannie wakacje w Grecji są jednym z najczęściej podejmowanych przez nas wyborów. Jeszcze kilka lat temu popularnością cieszyły się wczasy na lądzie (np. w Olympic Beach), ale od kilku sezonów najchętniej latamy samolotem na greckie wyspy. Tutaj hotele są nieco droższe, ale oferują wysoki standard, przepiękne widoki, cudowne plaże oraz lazurową wodę ciepłego morza. Do najsłynniejszych wysp greckich należą Kreta, Zakhyntos, Rodos czy Kos. Każda z nich ma swój niepowtarzalny urok, ciekawe plaże czy atrakcje do zobaczenia. Hotel Mitsis Summer Palace to świetna oferta dla osób, które chcą spędzić świetne wczasy 5* hotelu na Kos.

Mitsis Summer Palace – wrażenia i opinie

Mitsis Summer Palace to 5* hotel o najwyższym standardzie obsługi, niemal wszystko jest tutaj luksusowe. Największe wrażenie robią majestatyczne widoki, które rozpościerają się naszym oczom dzięki cudownej lokalizacji hotelu Mitsis Summer Palace na wzgórzu z widokiem na morze.

Zaletą hotelu Mitsis Summer Palace jest prywatna plaża z bardzo ładnym morzem. Co ciekawe (nie jest to standard w krajach europejskich), leżaki i parasole na plaży są bezpłatne. Na plaży można uprawiać sport wodne takie jak parasiling, windsurfing, przejażdżka skuterem wodnym i wiele innych, jednak wszystkie za dodatkową opłatą.

Do dyspozycji gości oddano działającą cały czas recepcję, kilka restauracji, w których serwowane są dania z całego świata. Prócz restauracji głównej są też restauracje a la carte gdzie można skosztować kuchni greckiej i włoskiej. Na terenie Mitsis Summer Palace jest kilka barów, w tym te przy basenach jak i na plaży. Jest też niewielki, ale dość ciekawy aquapark.

Warto rozważyć ofertę wypożyczalni skuterów dostępnej na terenie obiektu, dzięki czemu łatwo i w bardzo przyjemny sposób można zwiedzić cały Kos.

W ciągu dnia odbywają się animacje dla dzieci i dorosłych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Mini-disco dla dzieci, aerobik w wodzie dla Pań, a dla facetów jest boisko do siatkówki czy gra w piłkę wodną i wiele innych, o których najlepiej przekonać się na miejscu.

Zdjęcia z Mitsis Summer Palace w Grecji

Dzięki bliskiej lokalizacji lotniska (ok. 5 km) transport lotnisko – hotel – lotnisko zajmuje zaledwie chwilę, co jest na pewno kolejnym atutem Mitsis Summer Palace.

Opinie o hotelu Mitsis Summer Palace

Potwierdzają one bardzo bogatą i smaczną ofertę all inclusive, przepiękne widoki, bardzo ładną plażę, profesjonalną i przyjemną obsługę, a także wskazują, że Mitsis Summer Palace to hotel bardzo nowoczesny. 

Z całą pewnością hotel Mitsis Summer Palace można polecić każdemu kto szuka idealnych wczasów w Grecji z widokami, które zapierają dech w piersiach, w hotelu o najwyższym standardzie obsługi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here