Ogromnym atutem hotelu Menorca Sea Club jest jego położenie. Wczasy tutaj spędzone zaowocują urzekającymi widokami i niezapomnianymi fotografiami, które spokojnie mogłyby kandydować w wielu konkursach.

Gdyby nie dość wysokie ceny wakacji w Hiszpanii, podejrzewam, że ten kierunek byłby najbardziej oblegany przez turystów. Jednak nawet mimo tego, że wczasy w Hiszpanii są nieco droższe niż np. w Bułgarii czy Grecji, to i tak kraj z Półwyspu Iberyjskiego cieszy się ogromną popularnością.

Ale nic w tym dziwnego, bo na wakacjach w Hiszpanii można nie tylko zobaczyć interesujące miejsca, korzystać z dziesiątków atrakcji, ale przede wszystkim cieszyć się urokami tutejszego klimatu, pięknej pogody, pływać w Oceanie czy podziwiać malowniczy krajobraz.

Jest wiele regionów Hiszpanii, które warto wziąć pod uwagę kiedy planujecie wczasy w tym kraju. Jednym z takich regionów jest Minorka, którą polecam ze względu na piękne widoki. Hotel Menorca Sea Club to 4* obiekt, który musicie wziąć pod uwagę kiedy zdecyduje się na wycieczkę do Hiszpanii. Znajduje się on na jednej z wysp na Balearach.

Opinie o hotelu Menorca Sea Club w Hiszpanii

Absolutnie fenomenalne położenie hotelu Menorca Sea Clubjest miodem na serce każdej osoby, która podczas wczasów w Hiszpanii pragnie podziwiać przepiękne widoki. Ten mieszczący się na blisko 2 tysiącach metrów kwadratowych kompleks biegnie wzdłuż klifów z których uchwycić na zdjęciach możemy Morze Balearskie.

Są na świecie miejsca piękne, ale rzadko kiedy można spotkać aż tak urokliwe, majestatyczne widoki jak te, które zobaczycie będąc w hotelu Menorca Sea Club. Prócz widoków z góry klifów, wrażenie robią plaże umiejscowione w zatoczkach pomiędzy klifami. Nie trudno sobie wyobrazić jak zachwycający jest widok zachodu słońca z takich miejsc jak to. Moim zdaniem do hotelu Menorca Sea Clubwarto przyjechać choćby ze względu na te niezapomniane widoki, chociaż to nie jedyne atuty tego obiektu.

Jeśli ktoś podczas wczasów na Balearach zobaczyć coś interesującego to nieopodal hotelu Menorca Sea Clubznajduje się portowe miasteczko Ciutadella, które niegdyś było stolicą wyspy. Można tam dojechać busikiem za około 1 euro. Busik ten odjeżdża kilka metrów od hotelu. Multum zabytkowych miejsc, rzeczy oraz masa atrakcji sprawiają, że ta wycieczka do Ciutadelli staje się niemal obowiązkowa.

Centrum miejscowości Cala En Blanes znajduje się tylko kilkaset metrów od hotelu Menorca Sea Club, a zaraz po wyjściu przed jego bramę dostrzeżemy wiele sklepików z pamiątkami, barów i restauracji, w których polecam skosztować przepysznych hiszpańskich tapas czy takich dań jak paella.

hotelu Menorca Sea Clubna pewno nie będą nudzić się rodziny z dziećmi, bo prócz animacji o których zaraz powiem, niecały 1 km od hotelu znajduje się duży aquapark, w którym na licznych zjeżdżalniach szaleć może cała rodzina.

Na Menorce jest wiele przepięknych plaż, które wplatają się między klify, a ta z której najczęściej korzystają Goście Menorca Sea Club znajduje się niecałe 500 metrów od hotelu. Ta niewielka, bardzo piaszczysta plaża jest w małej zatoczce z delikatnym zejściem do morza. Innymi słowy zapewnia komfortowy wypoczynek, krystalicznie czyste morze, przepiękne widoki i wszystkiego co człowiek potrzebuje do szczęścia 🙂

Plaż z których możecie korzystać jest wiele, wystarczy przejść kolejne kilkaset metrów by dotrzeć do kolejnej plaży i schemat ten powtarza się przez kilka kilometrów wzdłuż klifu. Każda plaża ma swój niepowtarzalny urok i klimat, dlatego polecam udać się na wszystkie.

Hotel Menorca Sea Club został wybudowany w roku 2001, ale odnowiono go niedawno, bo w roku 2012. Jest średniej wielkości hotelem, w którym działa całodobowa recepcja. Znajdziemy tutaj bar przy basenie, restauracje główną, w której serwowane są dania z całego świata, ale najlepiej skosztować dań stricte hiszpańskich.

Wybierając się na wczasy z dziećmi hotelu Menorca Sea Club na pewno nie będziecie czuli się zawiedzeni. Hotel przystosowany jest do najmłodszych gości, znajduje się tutaj mały basen, brodzik, mini aquapark wodny. Poza tym dzieci mogą uczestniczyć w animacjach dedykowanych dla nich, w których organizowane są różnego rodzaju gry.

Dla dorosłych również odbywają się animacje, takie jak aerobik, fitness w wodzie, siatkówka plażowa, koszykówka. Na uwagę zasługuje również fakt, że prócz animacji przez dzień, odbywają się również animacje wieczorne, najczęściej w formie pokazów. Dla mnie ogromną atrakcję hotelu Menorca Sea Club jak i całej okolicy stanowiły jednak spacery po klifach, z których jak już udało mi się wspomnieć rozpościerają się przepiękne widoki.

Moim zdaniem hotel Menorca Sea Club to świetna propozycja dla każdego, kto pragnie poczuć się jak w raju. Opinie o Menorca Sea Club podkreślają smaczne jedzenie w formule all inclusive, miłą obsługę, czystość hotelu, ale podobnie mi jak i innym Gościom najbardziej do gustu przypadły przepiękne widoki i okolica, które na długo pozostają w pamięci. Takie wczasy w Hiszpanii to ja rozumiem !

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here