Max Royal to bezapelacyjnie jeden z tych hoteli, które mają najwyższą klasę. Bez obaw możesz tu polecieć na podróż poślubną, czy wyjątkowe wakacje w Turcji. Max Royal to propozycja dla bogatych.

Pobyt w luksusowych hotelach najczęściej zarezerwowany jest dla najbogatszych lub też osób, które zarabiają w euro 🙂 Coraz częściej jednak decydujemy się odbyć podróż poślubną do luksusowych hoteli tak by zapamiętać ten czas do końca życia. Z całą pewnością jednym z najbardziej luksusowych hoteli w Turcji jest hotel Max Royal, który spełnia wymagania wszystkich, nawet najbardziej wybrednych i wymagających gości.

Opinie i wrażenia z hotelu Max Royal

Już sam wygląd hotelu i widoki jakie możemy z niego ujrzeć zdają się mówić tu jest luksusowo. Nie ma w tym krzty przesady, bo hotel Max Royal to naprawdę genialne miejsce, raj na ziemi, gdzie na przykład możemy jechać na podróż poślubną lub na zwykłe wczasy jeśli tylko nas stać.

Hotel Max Royal znajduje się na bardzo dużej powierzchni, ponieważ można tutaj między innymi pograć w golfa. Zaraz obok hotelu znajduje się cudowna, piaszczysta plaża nagrodzona Błękitną Flagą. Na plaży obowiązuje serwis, bezpłatne leżaki i parasole, a tym, którym nie chce się przejść kilkudziesięciu metrów, pomoże hotelowy bus dowożący na plażę.

Jak nie trudno jest się domyśleć hotel Max Royal zapewnia najwyższy standard usług, nawet najbardziej wymagający goście poczują się tutaj tak jakby sobie tego życzyli. Bardzo miła obsługa zdaje się tylko czekać na jakiekolwiek skinienie gościa.

Można tutaj znaleźć między innymi lunapark, Dino Land dla dzieci, na hotelu organizowana jest masa atrakcji, przeróżnych animacji.

hotel max royal w środku

W hotelu Max Royal znajduje się również bardzo bogato urządzone centrum SPA, więc każdy może się tutaj zrelaksować do woli.

Na każdym kroku w hotelu Max Royal czuć luksus, jak choćby w restauracjach gdzie wyśmienici kucharze serwują wspaniałe dania z kuchni całego świata. Podobnie jest w barach gdzie możemy napić się przepysznych drinków, starannie przygotowanych przez przeszkolonych barmanów. W Max Royal jest aż 6 restauracji i 15 barów, więc z całym przekonaniem każdy znajdzie coś dla siebie. Na hotelu obowiązuje 24 godzinne all inclusive.

max royal hotel pokój

Nie jestem pewien czego więcej oczekiwać można byłoby od idealnych wakacji, na których wszystko jest takie jak należy ? Być może niższej ceny ? Ale przecież chcemy luksusu, a ten musi kosztować. Z całym przekonaniem wybór hotelu Max Royal to strzał w dziesiątkę dla najbardziej wymagających klientów, ale również i tych, którzy wybierają go na swoją podróż poślubną chcąc w ten sposób przeżyć wspaniałą i cudowną przygodę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here