Jedziesz na wczasy do Bułgarii, ale nie wiesz jaki hotel wybrać? Jeśli wybierasz się z dziećmi do Słonecznego Brzegu, to na pewno spodoba się Wam hotel Kotva, który ma piękny aquapark.

Lato 2016 zapowiada się doskonale dla hoteli w Bułgarii, która stanowi jeden z najpopularniejszych (obok Chorwacji i Czarnogóry) kierunków na wczasy. Do najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Bułgarii należą oczywiście Słoneczny Brzeg jak i Złote Piaski. Liczba ciekawych hoteli jest dość długa, ale kiedy jedziesz na wczasy z dziećmi to musisz szukać takiego hotelu, który będzie zapewniał masę atrakcji. Te mogą polegać choćby na tym, że w hotelu znajduje się aquapark ze zjeżdżalniami jak i na licznych animacjach, które mają zajmować czas dzieci przez cały dzień. Najlepiej znaleźć taki hotel, który spodoba się zarówno dzieciom, jak i Wam samym. Przykładem takiego hotelu jest Kotva, znajdujący się bardzo blisko centrum Słonecznego Brzegu.

Hotel Kotva w Słonecznym Brzegu

Lokalizacja hotelu Kotva jest bardzo atrakcyjna, gdyż znajduje się on niecałe 3 km od ścisłego centrum Słonecznego Brzegu. To jednak nie oznacza, że do restauracji i pubów jest daleko. Wychodząc z hotelu Kotva znajdujemy się przy głównym deptaku Słonecznego Brzegu, a więc na wyciągnięcie ręki mamy ofertę restauracji i pubów, w których jest tanio (ceny podobne do naszych). Tylko 5 km od hotelu Kotva znajduje się bardzo znany Action Aquapark, stanowiący jedną z atrakcji w Słonecznym Brzegu. Goście hotelu Kotva mają jednak bardzo fajny aquapark dla dzieci i dorosłych na terenie swojego ośrodka. Hotel jest bowiem utrzymany w pirackim klimacie, co na pewno przypadnie do gustu dzieciom. Sam hotel Kotva uznawany jest jako przyjazny dzieciom. Na terenie hotelu znajdują się ładne, nieregularne kształtem baseny, a cały klimat i motyw przewodni jest starannie wpleciony w architekturę obiektu.

Plaża oddalona jest od hotelu Kotva o nieco ponad 200 metrów, a więc bardzo blisko. Z uwagi na to, że jest to plaża publiczna, tak leżaki jak i parasole są dodatkowo płatne.

Opinie o hotelu Kotva podkreślają bardzo ładny basen jak i 6 zjeżdżalni dla dorosłych i 5 dla dzieci, co jest na pewno atutem tego obiektu. Hotel jest nowoczesny, bo został odnowiony w roku 2013.

Wybierając hotel Kotva na wczasy w Bułgarii można skorzystać z opcji all inclusive jak i HB. Warto rozważyć tę drugą, jeśli chcemy spróbować bardzo smacznej kuchni lokalnych restauracji, których ceny nie są duże.

Podczas całego dnia odbywają się tutaj animacje dla dzieci jak i dla dorosłych, co w opiniach o Kotva jest uznawane za jeden z największych atutów. Gry, zabawy czy aktywność sportowa to najfajniejsza rozrywka organizowana przez animatorów. Na plaży można skorzystać z oferty sportów wodnych.

Z całą pewnością jeśli jedziecie na wczasy do Bułgarii z dziećmi to hotel Kotva jest jednym z lepszych wyborów jakie możecie podjąć. Udane animacje, fajny aquapark, dobra lokalizacja hotelu w przystępnej cenie powodują, że hotel Kotva to dobry wybór.

Zdjęcia z hotelu Kotva w Słonecznym Brzegu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here