Jeden z najbardziej popularnych hoteli w całym Egipcie to Jungle Aquapark, który jak nie trudno się domyśleć po nazwie słynie z…aquaparku. Potwierdzają to świetne opinie o tym obiekcie. Tutaj po prostu warto jechać.

Nie da się zaprzeczyć, stwierdzeniu, że hotele w Egipcie są jednymi z najtańszych w całej ofercie biur podróży, a przy tym oferują naprawdę wiele. Z uwagi na to, że większą część czasu na wakacjach w Egipcie spędzamy tylko i wyłącznie w hotelu, te obiekty muszą zadbać o to by goście się nie nudzili i mieli co robić. To właśnie dlatego w tych hotelach bardzo często mamy do dyspozycji ogromne aquaparki, jak i świetne animacje prowadzone przez cały dzień. Bardzo duże baseny o nieregularnych kształtach, cudowna roślinność, to kolejne zalety hoteli w Egipcie. A jeśli szukacie naprawdę dobrego hotelu na wczasy w Egipcie, a dokładniej rzecz biorąc w Hurghadzie to polecić mogę hotel Jungle Aquapark, posiadający doskonałe opinie od gości.

Opinie o Jungle Aquapark

Jak nie trudno jest się domyśleć, jednym z największych atutów hotelu Jungle Aquapark jest… aquapark. Ogromny park wodny dostarczy niezapomnianych wrażeń tak dzieciom jak i dorosłym. Genialne zjeżdżalnie, które zapewniają masę emocji. Pojeździmy tutaj na super szybkich zjeżdżalniach, ciemnych grotach czy też na spływie pontonami. Aquapark hotelu Jungle Aquapark zasługuje na najwyższe uznanie, co potwierdzają opinie gości. Jest to największy aquapark w całej Hurghadzie z 35 zjeżdżalniami i 11 basenami w aquaparku ! Na całym hotelu Jungle Aquapark jest aż 21 basenów ! Hotel jest naprawdę duży.

Ten posiadający 4* obiekt urzeka ogromnym terenem, a sam hotel jest bardzo kolorowy. Na uwagę zasługuje zielony ogród, o którego codziennie dba wielu ogrodników. Z całą pewnością sam hotel Jungle Aquapark prezentuje się okazale i nowocześnie, co robi wrażenie na gościach.

Jak widać, nie zawsze gwiazdki kategoryzujące hotele są odzwierciedleniem tego co spotkamy na miejscu. Jak wskazują opinie o Jungle Aquapark jest to hotel znacznie lepszy niż wiele 5* obiektów. Przepięknie utrzymany, nowoczesny obiekt z genialnym aquaparkiem, bardzo smacznym jedzeniem, niezwykle miłą obsługą i wymarzoną plażą to jedne z wielu atutów Jungle Aquapark.

Inne aktywności fizyczne, które mogą podejmować goście Jungle Aquapark to gry i zabawy organizowane przez animatorów. Można pograć w ping-ponga, siatkówkę plażową, wodny aerobik, zumbę czy inne konkursy organizowane przez cały dzień. Oczywiście na terenie hotelu odbywają się również animacje dla dzieci. Jest też mini klub, w którym odbywają się zajęcia dla najmłodszych. Jednak zapewne sporą część czasu dzieci z chęcią spędzą w aquaparku.

Do dyspozycji gości Jungle Aquapark oddano kilka restauracji, w tym marokańską, niemiecką, angielską, azjatycką, włoską czy śródziemnomorską. Jest tutaj aż 9 barów, w tym kilka przy basenie. Jest też bar na plaży. Plaża hotelowa znajduje się kilkaset metrów od hotelu, ale można na nią dojechać busem.

Opinie o hotelu Jungle Aquapark chwalą przede wszystkim dostępny aquapark, bardzo smaczne jedzenie, dużą ilość restauracji i barów (w tym smak potraw i napojów), niezwykle miłą obsługę, bardzo bogaty program animacyjny oraz wielkość hotelu, przy której nie czuć tłumu ludzi.

Zdjęcia z hotelu Jungle Aquapark w Egipcie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here