Luksusowy wystrój, smaczna kuchnia, piękne rafy koralowe zaraz obok plaży, to atuty, które powinny Cię przekonać, żebyś przeczytał moją opinię o Jaz Aquamarine Resort, hotelu Egipcie.

Bezsprzecznie od kilku lat Egipt pozostawał jednym z topowych kierunków na wczasy wybieranych przez Polaków. Stosunek ceny do jakości pozostawał na bardzo zadowalającym poziomie. Chociaż egipska kultura nie każdemu musi przypadać do gustu, to jednak ciężko zaprzeczyć, że hotele w Egipcie nie mają przewagi nad europejską konkurencją. Przede wszystkim gwarantowana pogoda, jest tutaj bardzo słonecznie, ciepło, ale co zaskakujące te ciepło nie jest tak męczące jak np. w Polsce podczas upałów. Przepiękne plaże, krystalicznie czyste Morze Czerwone z Rafami Koralowymi. Wielkie hotele z cudownymi basenami i tradycyjną ofertą all inclusive w bardzo niskich (względem europejskiej konkurencji) cenach powodują, że Egipt jest, był i prawdopodobnie będzie  jednym z najpopularniejszych kierunków na wczasy, nawet mimo mniejszego bezpieczeństwa.

Opinie o hotelu Jaz Aquamarine Resort

Posiadający 5* hotel Jaz Aquamarine Resort jest bardzo nowoczesny, bo został wybudowany dopiero w roku 2009. Znajduje się bardzo blisko centrum Hurghady, co stanowi atut. Charakteryzuje się dość niską zabudową (wiele budynków z kilkunastoma pokojami) na rozległym, bardzo zielonym ogrodzie. hotelu Jaz Aquamarine Resort jak przystało na 5* hotel w Egipcie, możemy liczyć na wiele bardzo dużych basenów o nieregularnych kształtach (moim zdaniem to jeden z największych atutów hoteli w Egipcie).

Plaża hotelu Jaz Aquamarine Resort jest (co standardowe w Egipcie) plażą prywatną z darmowymi leżakami i parasolami. Na plaży dostępny jest bar, dzięki czemu można łatwo korzystać z formuły all inclusive. Dostęp do morza z łagodnym zejściem jest bezproblemowy, można tu podziwiać urocze rafy koralowe gdzie pływają kolorowe rybki.

Jak każdy renomowany hotel w Egipcie, tak i Jaz Aquamarine Resort dba o wysoki standard animacji, które odbywają się tutaj od rana do wieczora. Jasnym jest, że większość gości w Egipcie nie wychodzi na miasta, a więc hotele dbają o to by gości mieli dużo atrakcji na hotelu. Stąd liczne animacje dla dzieci i dorosłych, które trwają od wczesnych godzin rannych aż do nocy. Z innych atrakcji można wymienić choćby aquapark czy oferowane na plaży sporty wodne.

W hotelu Jaz Aquamarine Resort znajduje się aż 5 restauracji i tyle samo barów, ale jest to liczba potrzeba do obsłużenia tak dużego ośrodka. Są też restauracje a la carte.

Dla dzieci przewidziano opiekę i zabawy organizowane przez animatorów, w tym także dostęp do miniklubu, plac zabaw czy mniejszy aquapark z aż 8 zjeżdżalniami.

Z bezpłatnych atrakcji można jeszcze wymienić boisko do piłki nożnej, siatkówkę plażową czy takie gry organizowane przez animatorów jak turniej w tenisa stołowego czy rzutki. Są także korty tenisowe.

Na terenie hotelu Jaz Aquamarine Resort znajduje się dyskoteka, do której wstęp jest bezpłatny, ale już napoje są dodatkowo płatne.

Hotel tak wysokiej klasy jak ten nie mógł zapomnieć o najbardziej wymagających gościach, dlatego na jego terenie znajduje się centrum SPA, w którym można poddać się relaksującym zabiegom. Jest tam między innymi sauna, łaźnia turecka czy oferowany masaż.

Hotel Jaz Aquamarine Resort to dobry wybór dla osób, które na wczasy do Egiptu wybierają się z dzieckiem do lat 13, bowiem jedno takie dziecko otrzymuje tutaj pobyt gratis.

Z całą pewnością ten 5* hotel jest jednym z najlepszych i najbardziej popularnych w całej Hurghadzie, a zawdzięcza to przepięknej plaży, dobrej lokalizacji, smacznej formule all inclusive i rozległemu terenowi na którym są świetnie utrzymane zielone ogrody i duże baseny.

Zdjęcia Jaz Aquamarine Resort Egipt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here