Fuerteventura to jeden z najpiękniejszych regionów na wczasy w Hiszpanii. Jestem przekonany, że hotel Jadnia Resort jest jednym z tych, które warto polecić, każdemu kto obrał ten cudowny region na najbliższe wakacje.

Hiszpania jest jednym z droższych punktów na mapie europejskich wakacji, ale ma tak wiele zalet, że warto się nad nimi zastanowić. Przede wszystkim przepiękna pogoda, bardzo ładne hotele i cała gama atrakcji, z których warto skorzystać podczas wczasów w Hiszpanii. Przepiękne plaże, urokliwe miejsca, bardzo przyjemni ludzie, europejska kultura, wiele ciekawych miejsc do zobaczenia, wiele do zrobienia to tylko zalążek tego co można robić w Hiszpanii na wczasach. Jednym z popularniejszych regionów na wczasy w Hiszpanii jest Fuerteventura, a hotelem na niej, który warto polecić jest Jandia Resort. Ten posiadający (teoretycznie tylko) 3.5* hotel ma jednak bardzo dobre opinie, które nie dziwią jeśli przyjrzymy się temu jak hotel wygląda – piękne widoki, bardzo ładna plaża i atrakcje gwarantowane !

Wrażenia z hotelu Jandia Resort na Fuerventurze

Już sama Fuerteventura jest miejscem pełnym atrakcji, a gdy dodamy do tego fakt, że wczasy w Hiszpanii spędzać będziemy w hotelu Jandia Resort, który słynie z dobrych opinii i interesującej relacji ceny do jakości, to oferta ta wydaje się co najmniej interesująca. Plaża Jandia, na której możemy leżakować przebywając w hotelu Jandia Resort należy do jednej z najładniejszych w Hiszpanii, a nawet Europie !

Przepiękne widoki na ocean to jeden z większych atutów hotelu Jadnia Resort, ale oczywiście jest ich znacznie więcej. Niedaleko (kilka minut spacerem) znajduje się centrum miasta Morro Jable, gdzie jest wiele restauracji, pubów, kawiarni jak i sklepików.

Atutami hotelu Jandia Resort bez wątpienia jest wysoka jakość obsługi, bardzo smaczne jedzenie, świetną lokalizację oraz przepiękne widoki i wspomnianą już plażę, która otrzymała status Błękitnej Flagi. Plaża znajduje się około 200 m od hotelu, ale niestety parasole i leżaki są dodatkowo płatne.

Hotel Jandia Resort jest hotelem, który przeszedł gruntowną renowację w roku 2005 i do dziś utrzymuje bardzo ładny wygląd. Sporej wielkości hotel posiada ładny basen, zielony ogród i fajny widok na ocean, co na pewno przypadnie do gustu gościom.

Być może Jandia Resort nie jest najlepszym hotelem na całym Półwyspie Iberyjskim, to fakt. Jednak trudno zaprzeczyć temu, że wybierając ofertę tego hotelu dokonujemy naprawdę udanej decyzji w relacji ceny co do jakości hotelu.

Liczne atrakcje, przepiękne widoki, bogata formuła all inclusive, animacje dla dzieci i dorosłych, cudowna pogoda – czego więcej można oczekiwać od udanych wczasów w Hiszpanii ?

Zdjęcia z hotelu Jadnia Resort w Hiszpanii

Opinie o Jandia Resort

Goście hotelu Jandia Resort podkreślają świetną lokalizację (blisko centrum), przepiękną plażę, bardzo udaną formułę all inclusive, fajne animacje, przestronność, miłą obsługę.

Oferta hotelu Jandia Resort to doskonała propozycja dla osób, którzy chcą spędzić wczasy w Hiszpanii w naprawdę dobrym hotelu w bardzo przystępnej cenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here