Wczasy w Turcji to okazja do wypoczynku na pięknych plażach pod parasolem pięknej pogody, która nigdy nie zawodzi. Multum atrakcyjnych wycieczek fakultatywnych nie pozwala się nudzić. A jeśli szukasz hotelu, to przeczytaj moją opinię Incekum West.

Zainteresowanie wczasami w Turcji wśród polskich biur podróży jest bardzo duże, ponieważ Turcja jest tańszą alternatywą dla Grecji czy Hiszpanii, a przy tym nie jest tak egzotyczna jak Egipt czy Tunezja. To jeden z powodów, dla których szukamy dobrego hotelu w Turcji, ale nie jedyny. Wczasy w Turcji są bowiem doskonałą okazją do wielu atrakcyjnych wycieczek fakultatywnych, ale także gwarantują wspaniałą pogodę i dobrą relację jakości co do ceny. Riwiera turecka to region Turcji, w którym znajduje się wiele ładnych hoteli, a jednym z nich jest Incekum West, który charakteryzuje się świetną relacją ceny do jakości, a także bardzo fajnymi opiniami, które potwierdzają wysoką jakość Incekum West – jednego z popularniejszych hoteli na Riwierze Tureckiej.

Incekum West – czy warto, wrażenia

Incekum West to hotel oznaczony katalogowymi 4*, ale co ciekawe jest tani, a często oferowane na niego są duże rabaty i promocje. To jednak nie może przesądzać o tym, że wybierzemy dany hotel. Warto przyjrzeć się opiniom o Incekum West jak i samemu hotelowi. Oceny hotelu wskazują, że jest to naprawdę dobry hotel, z wysokim standardem świadczonych usług. Naprawdę super cena, dobra oferta, fajne opinie świadczą o tym, że warto przyjrzeć się hotelowi Incekum West bliżej. Gdy dodamy do tego bardzo dobre opinie o tym 4* hotelu, to staje się on świetnym wyborem jeśli planujemy wczasy na Riwierze tureckiej.

Zaletą hotelu Incekum West jest fakt, że został on odnowiony w roku 2016, a więc wybierając się teraz na wczasy w tym tureckim hotelu będziemy mieli do dyspozycji nowoczesny obiekt, gdzie wszystko jeszcze pachnie nowością.

Do dyspozycji gości oddano restaurację główną, 3 bary oraz sporych, ciekawy basen. Plaża hotelu Incekum West jest prywatna (co dla Turcji nie jest standardem), jest ona piaszczysto – żwirowa. Co również bardzo ciekawe to fakt, że na plaży jest bar oferujący wszystko co mamy do dyspozycji w opcji all inclusive (to również rzadkość w tureckich hotelach). Plaża jest naprawdę ładna.

Incekum West to hotel, który znajduje się na klifie, a piękny kolor morza miesza się z zielonymi lasami piniowymi w całej okolicy hotelu. Goście mogą korzystać z przepięknych widoków, szczególne wrażenie robi zachód słońca, który widać tutaj jak na dłoni.

Zdjęcia z Incekum West w Turcji

Opinie o Incekum West

Za największe zalety Incekum West goście uznają położenie hotelu, przepiękną plażę oraz smaczne jedzenie. 

Przypominając o tym, że hotel został odnowiony w roku 2016, należy zwrócić uwagę na opinie o Incekum West, które mówią, że hotel dba o jakość świadczonych usług, obsługa jest miła, a pokoje są sprzątane codziennie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here