Przepiękny, genialny, z fajnym aquaparkiem, pyszny jedzeniem w formule all inclusive, bogatym SPA, tak można by opisywać długo hotel Gelina Village Resort SPA, w którym polecam się zatrzymać jeśli planujesz wczasy na Korfu w Grecji. Cena nie jest niska, ale w zamian otrzymujesz najwyższy standard usług.

Najlepsze hotele mają to do siebie, że w zamian za wspaniałą ofertę, cudowne widoki, dostęp do aquaparku, SPA, wyjątkowo dobrą obsługę, bardzo smaczną kuchnię i masę atrakcji trzeba zapłacić sporo pieniędzy. Chociaż nie każdego stać na to by na 14 dniowy pobyt wydać około 4500 zł (a na 7 dni około 3100 zł), to jednak oferta hotelu Gelina Village Resort & SPA jest tak świetna, że warto rozważyć ją jeśli chcemy pojechać na luksusowe wczasy. Hotel znany wcześniej jako Gelina Village Complex, przykuwa uwagę bardzo wysokim standardem obsługi klienta, przepięknymi widokami, bardzo dużym i pełnym emocji aquaparkiem oraz jednym z najlepszych centrum SPA na całym Korfu. Cena nie jest niska, podobnie jak jakość świadczonych tutaj usług.

Gelina Village Resort SPA

Zalety hotelu Gelina Village Resort SPA można by wymieniać bardzo długo, ale do najbardziej oczywistych należą bardzo wysoka jakość obsługi gości, bardzo dobre centrum SPA, które oferuje liczne zabiegi, pełen emocji aquapark, bezpośredni dostęp do plaż, nowoczesne i przestronne pokoje, bardzo smaczne jedzenie w bogatej ofercie all inclusive czy masa atrakcji dla dzieci. 

Hotel Gelina Village Resort SPA słynie z przepięknej plaży, która znajduje się przy samym hotelu, w otoczeniu bujnej zieleni, która na pewno zrobi wrażenie na gościach. Program animacji dla dzieci i dorosłych jest bogaty, nie można się tutaj nudzić ani przez dzień, ani w nocy.

Opcja all inclusive w hotelu Gelina Village Resort SPA jest bardzo bogata, mamy tutaj możliwość spróbowania przysmaków z całego świata, ale przede wszystkim polecamy kuchnię grecką.

Niedaleko hotelu Gelina Village Resort SPA znajdują się liczne sklepy, restauracje, tawerny, więc nie można powiedzieć, że ktokolwiek  będzie się tutaj nudził. Do centrum Korfu jest około 35 km, a aby się tam dostać można skorzystać z przystanku autobusowego obok hotelu.

Tak jak już wspomniano, plaży Almyros Beach znajduje się bezpośrednio przy hotelu Gelina Village Resort SPA z łagodnym zejściem do morza. Oznaczona została Błękitną Flagą, co świadczy o jej czystości i wysokiej klasie. Hotel oferuje leżaki i parasole bezpłatnie.

Aby cieszyć się tym co hotel Gelina Village Resort SPA oferuje w opcji all inclusive możemy skorzystać z oferty 3 restauracji i tylu samo barów, a liczba posiłków oferowanych przez ten 4.5* obiekt jest naprawdę duża.

Opinie o Gelina Village Resort SPA

Goście hotelu Gelina Village Resort SPA podkreślają w swoich opiniach liczne atrakcje, animacje w języku polskim, przepiękną prywatną plażę, bardzo smaczne jedzenie, wysokiej klasy obsługę hotelową, ciekawy aquapark oraz bardzo miłą atmosferę w hotelu. Z całą pewnością hotel Gelina Village Resort SPA jest godnym polecenia 4.5* obiektem na greckiej wyspie Korfu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here