Jeśli w tym roku jedziecie na wczasy do Bułgarii i szukacie hotelu o sprawdzonych, dobrych opiniach to jedną z lepszych propozycji jest hotel Festa Panorama zlokalizowany w Słonecznym Brzegu, a dokładniej w Nessebarze.

Hotel posiada 4 gwiazdki, ale jak już wiele razy podkreślałem nie powinniśmy się tym sugerować. Czasem 3 gwiazdki okazują się lepsze niż 5 gwiazdek.

Hotel Fest Panorama – opinie i wrażenia

Hotel Festa Panorama jest dość nowym obiektem, bo został odnowiony w roku 2012. Goście hotelu mogą skorzystać z oferty 2 restauracji, w tym jednej a’la carte. Są też 2 bary, świetny basen, a dla wygody poruszania się po hotelu winda.

Zaletą hotelu Festa Panorama jest znajdująca się bardzo blisko (150 m) plaża, która jak to w Bułgarii jest piaszczysta i przyjemnie można na niej spędzić swój urlop. Przejście na plażę jest przez promenadę. Jest to plaża prywatna. Jednak parasole, leżaki i ręczniki są dodatkowo płatne.

Pobliską atrakcją jest znajdujący się około 10 minut spacerem od hotelu, stare miasto, które zostało wpisane na listę UNESCO.

Z hotelowego basenu rozprzestrzenia się cudowny widok na morze, co stanowi jedną z największy zalet hotelu Festa Panorama.

Pokoje w hotelu Festa Panorama są wyposażone w klimatyzację, sejf (za dodatkową opłatą), małą lodóweczkę, TV, łazienkę, balkon.

hotelu Festa Panorama można wykupić opcję all inclusive, ale także polecam skorzystać z ofert pobliskich restauracji, które nie dość, że serwują pyszne lokalne jedzenie to w dodatku jest tam nie drogo.

Na terenie hotelu Festa Panorama odbywają się animacje, można pograć w siatkówkę czy też tenis stołowy.

festa panorama hotel w bułgarii opinie

Atrakcjami dla dzieci są miniklub, plac zabaw, mini disco.

Za dodatkową opłatą skorzystać można z siłowni czy centrum SPA, a także oferowanych sportów wodnych na plaży.

Za największe zalety hotelu Festa Panorama można uznać świetną lokalizację, bardzo ładny basen, cudowne widoki z hotelu, urozmaicone jedzenie, a także ogólną czystość panującą w hotelu. Na pewno wszystkim gościom przypadnie do gustu piaszczysta, prywatna plaża jak i morze.

festa panorama bułgaria

Festa Panorama posiada sporo opinii, praktycznie wszystkie z nich są pozytywne. Oczywiście nie sposób znaleźć hotel ze 100 % poleceniem, ponieważ zawsze znajdą się jacyś maruderzy. Hotel Festa Panorama to oferta na wczasy do Bułgarii, której warto przyjrzeć się bliżej jeśli szukacie hotelu o dobrych, sprawdzonych opiniach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here