Całkiem prawdopodobne, że Eftalia Aqua to idealny hotel na wczasy z dziećmi Turcji. Dlaczego? Przeczytaj o tym poniżej.

Nie będziemy niczym odkrywczym stwierdzenie, że na rodzinne wczasy z dziećmi poszukujemy nieco innego hotelu, niż gdy wakacje spędzaliśmy jako para. Podróżując na wczasy z dziećmi bierzemy pod uwagę takie hotele, które zapewnią naszym pociechom rozrywkę, atrakcje i będą przystosowane do ich wymagań. Oznacza to, że doskonale byłoby gdyby taki hotel posiadał aquapark, gdzie maluchy (i nie tylko) będą mogły zapomnieć o Bożym świecie i spędzą wiele godzin podczas świetnej zabawy. Hotele dla rodzin z dziećmi charakteryzują się również tym, że powinny posiadać animacje w języku polskim, podczas których dzieci uczestniczą w grach i zabawach w rodzimym języku, bez żadnych utrudnień. Bardzo fajnie byłoby gdyby hotel do którego wybieracie się na rodzinne wczasy posiadał odpowiednio przystosowane baseny o dużej powierzchni pozwalające na swobodną zabawę, ale także o odpowiedniej głębokości, by nawet dzieci, które jeszcze nie potrafią pływać mogły się w nich bawić. A jaki hotel wybrać kiedy lecicie na rodzinne wczasy w Turcji? Moim zdaniem jednym z lepszych wyborów jest 5* obiekt Eftalia Aqua.

Opinie o Eftalia Aqua w Turcji

Chociaż liczba atutów i pozytywnych opinii o Eftalia Aqua jest bardzo duża, to jedną z największych zalet, która rzuca się już po przyjedzie do tego hotelu jest jego duża przestrzeń i ogromna liczba atrakcji, z których skorzystają dzieci i dorośli. Nie ma co ukrywać, że w hotelu Eftalia Aqua doskonale czuć się będą rodziny, które na wczasy lecą z dziećmi. Praktycznie nie ma możliwości by jakiekolwiek dziecko mogło się tutaj nudzić. Dlaczego ?

Po pierwsze w hotelu Eftalia Aqua znajduje się aquapark o nazwie Eftalia Island, gdzie na kilkunastu zjeżdżalniach szaleć mogą nie tylko dzieci, ale i dorośli. Zabawa jest gwarantowana, a niektóre zjeżdżalnie świetne. Kolejnym, ogromnym plusem są animacje prowadzone w języku polskim. Choć sporo dzieci nieźle posługuje się językiem angielskim, to jednak te prowadzone po polsku są bardziej zrozumiałe. Ogrom pracy zespołu animatorów widoczny jest gołym okiem, gdyż bardzo mocno dbają oni o to by w tym tureckim hotelu doskonale bawiły się tak dzieci, jak i dorośli. Dla tych drugich również prowadzone są animacje, takie jak mecze siatkówki, wodny aerobik czy wieczorne show. Dzięki temu wakacje spędzone w Eftalia Aqua będą udane.

Ten hotel jest nowoczesny, ponieważ został zbudowany w roku 2011, znajduje się na Riwierze Turckiej, a dokładniej rzecz biorąc w Alanyi. Bardzo blisko Eftalia aqua znajduje się prywatna plaża (to nie jest standardem większości hoteli w Turcji). Plaża ta jest piaszczysto – żwirowa, szeroka i długa. Dzięki temu, że jest to plaża prywatna, leżaki i parasole są pozbawione dodatkowych opłat. Na plażę można dostać się podziemnym tunelem (niecałe 200m), można też przejść przez ulicę. Na plaży znajduje się beach bar, gdzie można zjeść i się napić.

Apropo jedzenia i picia, to w Eftalia Aqua oferta obejmuje all inclusive ultra, co oznacza w tym przypadku ni mniej, ni więcej, że mamy 24 h dostęp do picia i jedzenia. Oczywiście w środku nocy wybór jedzenia nie jest tak wielki, ale to zrozumiałe 🙂 Przez dzień w hotelu serwowane są posiłki główne, ale także przekąski, do których należą różne rodzaje fast foodu, lody czy słodkie ciasteczka. Na terenie Eftalia Aqua do dyspozycji mamy restauracje główną, 2 restauracje a la carte oraz aż 7 barów, w tym ten przy basenie czy na plaży.

Co ciekawe w cenie (bez dodatkowych opłat) możemy skorzystać nie tylko ze „standardów” jak siatkówka, rzutki, koszykówka czy miniboiska do piłki nożnej, ale też siłowni, sauny czy łaźni tureckiej. Inne atrakcje w hotelu Eftalia Aqua, z których możecie skorzystać to wszelkiego rodzaju animacje (m.in. aerobik, zumba), tenis ziemny (tylko oświetlenie podlega dodatkowym opłatom) czy dyskoteka.

Zdjęcia z hotelu Eftalia Aqua w Turcji

Za dodatkową opłatą można skorzystać z centrum SPA, salonu piękności, udać się na masaż czy do jacuzzi. Jeśli wystarczy Wam pieniędzy to możecie rozważyć wydanie ich na sporty wodne, dostępne na plaży, a zapewniające sporo przeżyć i adrenaliny.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here