Wyjeżdżając na wczasy do Bułgarii musimy zastanowić się nad tym w jakim hotelu chcemy się zatrzymać. Musimy bowiem pomyśleć czego oczekujemy, co pragniemy robić, ile pieniędzy chcemy wydać. Przyglądając się ofertom wakacji w Bułgarii szybko dojdziemy do wniosku, że oferty można podzielić na dwie kategorie :

  • hoteli niskiej klasy bez wyżywienia, bardzo tanich,
  • hoteli wyższej klasy (co najmniej 4*), które oferują co najmniej opcję HB.

Okazuje się zatem, że jeśli chcemy zatrzymać się w hotelu co najmniej 4* musimy wybrać jedzenie w hotelu (rzadko kiedy można spotkać ofertę hotelu 4* bez wyżywienia). Dla jednego może to być zaleta, dla innego wada. W każdym bądź razie jeśli szukacie ciekawego hotelu w Słonecznym Brzegu z 4*, opcją all inclusive przystępnej cenie to zwróćcie uwagę na hotel Diamond, który słynie z dobrych opinii.

Opinie o hotelu Diamond

Jedną z niepodważalnych zalet hotelu Diamond jest jego lokalizacja w samym sercu Słonecznego Brzegu, zaraz przy głównym deptaku. Dzięki temu wychodząc z hotelu od razu znajdujemy się w ścisłym centrum, gdzie można skorzystać z oferty setek barów, knajp, dyskotek czy restauracji. Z całą pewnością ten kto chce zasmakować życia na mieście, w hotelu Diamond będzie miał do tego pełne predyspozycje.

Plaża hotelu Diamond znajduje się niecałe 400 metrów od obiektu, a więc dotarcie na nią nie stanowi żadnego wyzwania. Z uwagi na to, że jest to plaża publiczna, tak leżaki jak i parasole są dodatkowo płatne.

Będąc gościem hotelu Diamond warto rozważyć wycieczkę do zabytkowego Nessebaru, który znajduje się tylko 5 km od tego obiektu. Jest tam sporo do zobaczenia i szkoda nie zobaczyć tego miasteczka.

Do dyspozycji gości hotelowych oddano restaurację serwującą dania kuchni międzynarodowej, bar (w tym ten przy basenie), znajdują się również tutaj tarasy słoneczne, na których można się opalać, a także podziwiać panoramę Słonecznego Brzegu.

Basen jest dość spory, nawet na tak duży hotel, ma również wydzieloną specjalną część dla dzieci. Na terenie hotelu organizowane są animacje, dzięki którym miło i ciekawie można spędzić cały dzień. Można tu pograć w piłkę wodną czy uczestniczyć w wodnym aerobiku.

Opinie o hotelu Diamond w Słonecznym Brzegu pokazują, że jest to obiekt o doskonałej lokalizacji w samym centrum, ładnej plaży i smacznym jedzeniu. Obsługa jak i czystość na hotelu również zasługuje na plus, a zatem spokojnie można polecić Diamond każdemu kto nie wydając majątku chciałby znaleźć dobry hotel w samym centrum najbardziej popularnego kurortu na wczasy w Bułgarii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here