Wczasy w Bułgarii można spędzić za niewielkie pieniądze. W zamian otrzymujemy dobrą jakość i przede wszystkim świetną pogodę. Jeśli szukasz taniego hotelu na wczasy w Bułgarii, to przeczytaj opinię o hotelu Detelina.

To oczywiste, że na wczasy do Bułgarii można lecieć samolotem do pięciogwiazdkowego hotelu i wydać na takie wakacje kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych. Jeśli jednak zależy Wam na tanim i dobrym hotelu w Bułgarii to i takie znajdziecie. Warto jednak wybierając dobry, tani hotel w Bułgarii wybrać ten, który ma fajne opinie. Taką propozycją jest hotel Detelina, w którym za 7 dni, samolotem ze śniadaniami zapłacicie jedynie 999 zł !

Hotel Detelina – opinie i wrażenia

Największymi zaletami hotelu Detelina jest nie tylko cena, ale także opinie potwierdzające bardzo ładne położenie (ciche i kameralne), więc jeśli zależy Wam by na wczasach w Bułgarii wypocząć to Detelinie będziecie mieli do tego idealne warunki.

W hotelu Detelina jest również bardzo ładny basen, z którego możemy korzystać kiedy nie będziemy mieli ochoty przesiadywać na plaży. Ta natomiast znajduje się 400 m od hotelu, więc spacerkiem zajdziecie tam w kilka minut. Jest to piaszczysta, szeroka, publiczna plaża na której leżaki i parasole są dodatkowo płatne.

Okolica hotelu Detlina jest bardzo malownicza, więc jeśli cenicie sobie walory estetyczne, to oferta tego hotelu powinna przypaść Wam do gustu.

Moim zdaniem, oferta ze śniadaniami na wczasy do Bułgarii to najlepsza opcja, ponieważ jedzenie tutaj jest bardzo tanie, nawet w restauracjach. Nie wolno również zapomnieć o tym, że jest ono zwyczajnie pyszne, bo kuchnia bułgarska często przypomina polską.

Na hotelu jest również oferta all inclusive oraz śniadania i obiadokolacjeale ostateczny wybór zostawiam Wam.

basen hotel detlina bułgaria

Basen na hotelu jest naprawdę ładny i duży, spokojnie pomieści się tutaj wiele osób. Bardzo ładny jest również ogród na terenie hotelu, co jest rzadkością w tanich hotelach w Bułgarii. W pokojach oczywiście jest klimatyzacja, łazienka, mini barek, telewizor.

Hotel Detelina to naprawdę dobry wybór dla osób, które szukają wczasów w Bułgarii, chcą zatrzymać się w sprawdzonym miejscu o niezłych opiniach, a przede wszystkim szukają tanich wczasów. Zróżnicowana oferta wyżywienia pozwala łatwo dopasować się do Waszych oczekiwań.

Niedaleko hotelu Detelina znajduje się również przystanek autobusowy. Możemy przejechać zaledwie 5 km by znaleźć się w sporym mieście gdzie jest jeszcze więcej klubów i restauracji.

Oferta hotelu Detelina to naprawdę świetna okazja by pojechać na wczasy do Bułgarii za niewielkie pieniądze do sprawdzonego hotelu o niezłych opiniach, i to samolotem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here