Bez cienia wątpliwości mogę powiedzieć, że Daios Cove Luxury Resort & Villas to hotel z innej bajki! Wymarzony, wyśniony, przepiękny. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia i moją opinię by przekonać się dlaczego hotel kosztuje tyle…ile kosztuje.

Jeśli poszukujecie hotelu w Grecji dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują gwarancji usług o najwyższym standardzie, hotelu 5 gwiazdkowego ze świetnymi opiniami to wybór powinien paść na hotel Daios Cove Luxury Resort & Villas (kiedyś Gran Melia). Już sama nazwa opływa luksusem ale nie są to tylko pozory, bo naprawdę ten hotel jest śliczny i jeśli tylko mamy odpowiednio dużo pieniędzy to możemy tam jechać, bo wczasy w hotelu Daios Cove Luxury Resort & Villas po prostu muszą być udane.

Daios Cove Luxury Resort & Villas wakacje w grecji

Daios Cove Luxury Resort Villas – opinie i wrażenia

Ten kto szuka luksusowego hotelu w Grecji ten musi spojrzeć na ofertę Daios Cove Luxury Resort Villas, bo jest tutaj naprawdę wszystko czego najbardziej wymagający klienci mogą sobie zażyczyć. Łącznie z prywatnym transportem limuzyną lub helikopterem z i na lotnisko, a także na poszczególne greckie wyspy. Luksus pełną gębą – oto najlepsze hasło opisujące Daios Cove Luxury Resort Villas.

Do dyspozycji gości oddane zostały przepiękne pokoje wraz z prywatnymi basenami, z których widok jest przepiękny.

Daios Cove Luxury Resort & Villas luksusowa grecja

To rozległy luksusowy hotel, który znajduje się na urokliwym wzgórzu, dla którego warto przyjechać byłoby tylko dla samych widoków, które robią niesamowite wrażenie.

W takim hotelu jak Daios Cove Luxury Resort Villas liczyć można na niesamowicie smaczną, lokalną, grecką kuchnię, chociaż kucharz za pewne spełni wszystkie oczekiwania klientów.

Przepiękna, czyściutka, piaszczysta plaża hotelowa to kolejny atut Daios Cove Luxury Resort Villas. Cudowne morze, a wszystko w towarzystwie bezpłatnego serwisu plażowego. Jest tutaj również urokliwy pomost, na którym odbywają się zajęcia fitness, jogi.

Oczywiście nie trzeba wspominać o bardzo komfortowych, luksusowo urządzonych pokojach w hotelu Daios Cove Luxury Resort Villas. Część z nich ma dostęp do prywatnych (lub składający się na kilka pokoi) basenów. Jest też oczywiście basen główny, z równie pięknymi widokami na morze.

W tak luksusowym hotelu jak Daios Cove Luxury Resort Villas obsługa jest nie tylko przesympatyczna, ale także bez problemu dostrzega każde skinienie gościa. Hotel Daios Cove Luxury Resort Villas jest prawdziwym rajem na ziemi, gdzie można zaznać smaku życia !

Na terenie hotelu Daios Cove Luxury Resort Villas są 3 bary oraz 3 restauracje, z których każda serwuje inne propozycje. Jest to menu na najwyższym, światowym poziomie, gdzie możemy zjeść nie tylko przepysznie, ale i całkiem drogo 🙂

Wizyta w Daios Cove Luxury Resort Villas to jak wizyta w raju. Hotel oczywiście nie należy do tanich, ale w zamian gwarantuje prawdziwy raj na ziemi, wszystko o czym człowiek może zamarzyć. Wśród setek atutów tego hotelu, jednym z największych są majestatyczne widoki i niepowtarzalny klimat tego bajecznego hotelu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here