Majestatyczne widoki, smaczna kuchnia i miła obsługa to atuty hotelu Bodrum Beach Resort. Poniżej możesz zobaczyć zdjęcia z hotelu i przeczytać moją opinię.

Bodrum to ta część Turcji, w której jest znacznie bardziej rześko, aniżeli na przykład w Alanyi. Wynika to przede wszystkim z silnego wiatru, dzięki czemu klimat na Wybrzeżu Egejskim jest znacznie bardziej znośny, po prostu przyjemniejszy. Ten kto podczas wakacji w Turcji pragnie lżejszego klimatu, wysokich temperatur odświeżanych bryzą morskiego wiatru, ten powinien udać się np. do Icemler czy Marmaris (obie miejscowości łączy deptak i znajdują się one około 5 km od siebie). Gdy wiemy już gdzie pojedziemy na wczasy w Turcji, pozostanie nam wybranie najlepszego hotelu w Icemler. Przykładem takiego obiektu jest Bodrum Beach Resort, 5* hotel o świetnych opiniach, doskonałej lokalizacji, przepięknych widokach i całej palecie atrakcji.

Bodrum Beach Resort – opinie, wrażenia z hotelu

Jeśli ktoś jedzie do hotelu w Turcji między innymi po to by cieszyć się cudownymi widokami, to nie może podjąć lepszego wyboru niż hotel Bodrum Beach Resort. Ten zlokalizowany nad samą plażą i morzem hotel z widokiem na całą zatokę i grecką wyspę Kos stanowi idealne miejsce podziwiania przepięknego krajobrazu. Wychodząc z hotelu trafiamy na sam środek szerokiej, piaszczystej plaży z łagodnym morzem (bez większych fal i dużą odległością do większej głębokości). To oczywiście jeden z największych atutów hotelu Bodrum Beach Resort, ale nie jedyny.

Jak sugerują opinie o Bodrum Beach Resort, hotel oferuje bardzo smaczne jedzenie i pyszne drinki dostępne w opcji all inclusive. Można tutaj nie tylko zasmakować potraw tureckich, ale również kuchni z całego świata.

Ogromną zaletą hotelu jest oczywiście lokalizacja, ale goście w swoich opiniach sugerują również, że tutaj po prostu nie można się nudzić. Animatorzy hotelu Bodrum Beach Resort przez cały dzień i wieczór dbają o to by dzieci jak i dorośli mieli co robić i świetnie się bawili. Dla najmłodszych przewidziano takie atrakcje jak mini club, mini disco, gry i zabawy, a dorośli mogą uprawiać sporty, ćwiczyć aquaerobik czy podziwiać wieczorne występy artystów.

Ten nowoczesny, bo odnowiony w 2010 roku hotel jest dużym obiektem, na terenie którego znajduje się aż 7 barów, 4 restauracje, kilka basenów, są również zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych, na których można poczuć adrenalinę.

Plaża hotelu Bodrum Beach Resort znajduje się 2-3 minuty spacerem od hotelu, jest na niej bar, co jest wielkim atutem. Leżaki jak i parasole są bezpłatne, a sama plaża posiada certyfikat Błękitnej Flagi.

Opinie o Bodrum Beach Resort podkreślają bardzo miłą obsługę, czystość hotelu, bardzo smaczne jedzenie, świetną lokalizację, genialne animacje, stawiając ten 5* hotel w Icemler, jako jeden z najlepszych w całej Turcji !

Zdjęcia z hotelu Bodrum Beach Resort w Turcji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here