Blue Lagoon Resort to 5* hotel na Kos w Grecji z aquaparkiem i świetnymi opiniami, na które zapracowano sobie pysznym jedzeniem, miłą obsługą i doskonałą lokalizacją.

Nie od dzisiaj wiadomo, że wczasy w Grecji to jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań przez Polaków, na urlop. Grecja daje wiele możliwości zakwaterowania, atrakcji samych w sobie (jak przepiękne plaże) czy wycieczek fakultatywnych (jak Wyspa Wraku, Spinalonga) oraz wiele więcej. Najczęściej na wczasy do Grecji lecimy samolotem, wybierając jeden z hoteli na greckich wyspach. Prym wiedzie Kreta, Zakhyntos czy Kos. To właśnie na tym ostatnim znajduje się cudowny hotel z 5* i świetnymi opiniami. Blue Lagoon Resort to hotel na Kos, o którym mowa. Ma on wiele atrakcji i zalet, nad którymi warto pochylić się jeśli szukamy bardzo dobrego hotelu na wczasy w Grecji.

Blue Lagoon Resort – opinie, wrażenia

Z całą pewnością Blue Lagoon Resort nie należy do najtańszych hoteli w Grecji, ale za to ten kto zdecyduje się na wczasy może być pewien zadowolenia. Sporej wielkości hotel jest bardzo nowoczesny, posiada wszystko czego można od niego oczekiwać. Przepiękne ogrody, centrum SPA, luksusową plażę, ogromne i ciekawe baseny, tarasy widokowe gdzie można się opalać, wiele barów i restauracji.

Klasa hotelu Blue Lagoon Resort ukazuje nam się już od samego początku. Dbałość o wykończenie wnętrz, marmury, profesjonalna obsługa hotelu to tylko namiastka zalet Blue Lagoon Resort. Hotel jest zadbany w każdym calu, więc kto poszukuje wyjątkowo dobrego miejsca na wczasy w Grecji ten powinien przyjrzeć się tej ofercie bliżej.

Opinie o hotelu Blue Lagoon Resort pokazują, że goście hotelowi bardzo mocno chwalą sobie jedzenie, ofertę restauracji i barów hotelowych, gdzie można spróbować przysmaków z całego świata. Równie wysoko oceniane jest centrum SPA, gdzie spragnione relaksu i piękna osoby mogą poddać się szeregowi zabiegów.

Zdjęcia z hotelu Blue Lagoon Resort w Grecji na Kos

Plaża w tym hotelu jest wprawdzie publiczna, ale należy do jeden z najładniejszych w okolicy. Jest blisko, bo niecałe 100 metrów od plaży, a aby się na nią dostać trzeba przejść przez ulicę. Ręczniki dla gości hotelowych są bezpłatne, ale za to za leżaki i parasole trzeba już zapłacić.

Lambi Beach, publiczna, kamienisto-żwirkowa, łagodne zejście do morza, ok. 75m od hotelu, przejście przez ulicę, bezpłatne ręczniki, parasole i leżaki płatne (ok. 5 EUR/dzień).

Baseny i aquapark w hotelu Blue Lagoon Resort to jedna z największych atrakcji. Jedne z największych basenów w Grecji posiadają piękne kształty, a także są urozmaicone wysepkami, mostami itp. Aquapark to świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jedna z największych atrakcji to super rwąca rzeka, po której płynie się na pontonach.

Oczywiście można korzystać z innych atrakcji jak bilard, sporty wodne na plaży (za dodatkową opłatą) i inne sporty, np. bule.

Na terenie hotelu znajduje się jedno z najlepszych SPA, w którym możemy zrelaksować się w jacuzzi, pójść do sauny (również parowej) czy skorzystać z oferty dziesiątek zabiegów, które mają nas odmłodzić, upiększyć i zrelaksować.

Goście hotelowi w Blue Lagoon Resort chwalą liczne atrakcje dla dzieci (w osobnej strefie, dzięki czemu również i dorośli mogą spokojnie wypocząć).

Blue Lagoon Resort nie jest najtańszym hotelem na Kos, ale ten kto poszukuje najwyższej jakości obsługi, bardzo dobrego jedzenia, cudownych widoków, sporej ilości atrakcji i przepięknych widoków, to z całą pewnością hotel ten stanowi doskonały wybór.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here