Możesz spędzić cudowne wczasy w Hiszpanii, na Majorce, ale zanim to zrobisz musisz wybrać hotel. Jednym z miejsc, które mogę polecić jest Hotel Beverly Playa, z opisem którego zapoznaj się poniżej.

Komu nie marzą się wczasy w Hiszpanii, hotelu nad samym morzem, z bezpośrednim dostępem do plaży ? Takie wakacje można by uznać za czas spędzony w raju, i właśnie okazję do tego mamy odwiedzając jeden z hoteli na Majorce. 

Hiszpania stanowi jeden z najchętniej wybieranych kierunków na wczasy i nic w tym dziwnego, bo liczba atrakcji podczas pobytu na Półwyspie Iberyjskim jest tak duża, że na pewno nie wystarczy nam nawet 14 dni by zobaczyć je wszystkie. Wczasy w Hiszpanii to okazja do przeżycia wspaniałego urlopu dzięki słonecznej pogodzie, miłym ludziom, fajnym hotelom i masie atrakcji – zarówno dla tych, którzy kochają sporty wodne, jak i tych, którzy chcą zobaczyć zabytki, odwiedzić Barcelonę, ale też dla ludzi, którzy po prostu chcą wypocząć w prawdziwym raju. Hotel Beverly Playa to obiekt wprawdzie tylko 3.5* ale jego oferta jest warta rozważenia. Całkiem rozsądna cena za 14 dniowy pobyt w szczycie sezonu w ramach, której otrzymujemy zakwaterowanie w hotelu z bezpośrednim dostępem do plaży ! Widoki jakie zobaczą goście hotelu Beverly Playa ze swoich okien w pokoju po prostu zapierają dech w piersiach !

Hotel Beverly Playa – wrażenia i opinie

Tak jak już wspomniano jednym z największych atutów hotelu Beverly Playa jest jego lokalizacja. Znajduje się on bezpośrednio przy plaży, dzięki czemu wychodząc z hotelowego pokoju jesteśmy bezpośrednio na niej. Szeroka i piaszczysta plaża jest taką jak każdy lubi. Lazurowy kolor morza to kolejna zaleta tej lokalizacji.

W pobliżu hotelu Beverly Playa znajduje się centrum Paguery, a także liczne sklepy, restauracje, puby i tawerny, więc na pewno nie można się tutaj nudzić. Ten kto będzie chciał skorzystać z uroków życia nocnego może odwiedzić liczne kluby, których jest tutaj sporo.

Na terenie hotelu znajdują się 2 baseny, które całkowicie wystarczają na liczbę gości, którzy i tak w większości wolą korzystać z uroków plaży i morza, które stanowią dzięki lokalizacji praktycznie integralną część Beverly Playa. Organizowane są również animacje takie jak aqua aerobik czy inne ciekawe gry. Odbywają się tutaj animacje dla dzieci i dorosłych, które trwają od początku dnia aż do godzin wieczornych.

Za dodatkową opłatą można skorzystać z usług centrum SPA, sportów wodnych i innych atrakcji takich jak choćby bilard. Dla dzieci jest mini klub, w którym mogą one dobrze bawić się przez cały dzień.

W ofercie Beverly Playa jest opcja all inclusive, którą chwalą goście w swoich opiniach. Do dyspozycji oddano restaurację, w której można spróbować przysmaków z całego świata. Jest również bar przy basenie, a w trakcie dnia serwowane są różne przekąski.

Niektórych może zainteresować znajdujące się niecałe 4 km od hotelu Beverly Playa pole golfowe, na którym można oddać się temu elitarnemu sportowi.

Z całą pewnością Beverly Playa to hotel w Hiszpanii, który warto polecić jeśli szukamy obiektu o doskonałej lokalizacji, cudownych widokach, bliskości plaży i dobrego stosunku ceny co do jakości.

Zdjęcia hotelu Beverly Playa na Majorce w Hiszpanii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here