Jestem przekonany, że hotel Baika Słoneczym Brzegu to świetny wybór dla każdego, kto szuka miejsca na wczasy w Bułgarii, z dobrymi opiniami i atrakcyjną lokalizacją.

Jeśli szukacie wczasów, które zagwarantują Wam świetną pogodę, dostęp do pięknych plaż, możliwość wypoczęcia w rozrywkowym kurorcie, gdzie ceny w restauracjach, pubach jak i za same wczasy nie są horrendalnie wysokie, to na pewno Słoneczny Brzeg jest jednym z takich miejsc, które można gorąco polecić. Bułgaria wydaje się być jednym z najtańszych, europejskich kierunków gdzie można spędzić super wczasy. Od lat ceny za wakacje w tym bałkańskim kraju są atrakcyjne, dlatego tak wielu z nas chętnie tam lata czy jeździ. Najbardziej popularną miejscowością jest Słoneczny Brzeg, który przez wielu uznawany jest jako doskonałe miejsce dla miłośników imprez czy też życia na mieście. Hotelem, który warto wybrać jeśli chcemy zatrzymać się w centrum Słonecznego Brzegu jest Baikal, posiadający 3.5* oraz bardzo dobre opinie.

Opinie o hotelu Baikal w Słonecznym Brzegu

Tak jak już wspomniano, jednym z największych atutów hotelu Baikal jest jego umiejscowienie w samym sercu Słonecznego Brzegu. Wystarczy wyjść przed hotel by znaleźć się na głównym deptaku gdzie roi się od przepysznych restauracji, wielu knajp, barów, a wieczorami dyskotek, które kuszą promocja happy hours – kup jednego drinka, drugi gratis.

Z całą pewnością Bułgaria jest takim krajem, gdzie szaleństwa na mieście nie zakończą się dla nas finansową katastrofą, bo choć Słoneczny Brzeg jest miejscowością turystyczną, to ceny i tak są niższe niż u nas.

Plaża hotelu Baikal znajduje się niedaleko, bo 150 metrów od obiektu. Tak jak w przypadku wielu innych hoteli z centrum, jest ona publiczna, dlatego leżaki i parasole są dodatkowo płatne.

Odnowiony w 2007 roku hotel Baikal oferuje swoim gościom dostęp do restauracji all inclusive, gdzie serwowane są przysmaki z całego świata. Na terenie hotelu jest również osobna restauracja a la carte, a dla gości przewidziano 10 % rabatu na dania z karty.

Rozrywkę w Baikal zapewnia zespół animacyjny, który między innymi organizuje różne gry (np. piłka wodna, wodny aerobik, rzutki), ale też wiele zabaw dla dzieci. Dla bardziej spragnionych emocji, polecam wizytę na plaży, gdzie oferta sportów wodnych jest bardzo bogata. W hotelu znajdują się również oferty siłowni, centrum odnowy czy fryzjera.

Opinie o hotelu Baikal podkreślają, że jest to hotel o doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta, bardzo miłej obsłudze, ogólnej czystości hotelu jak i smacznym jedzeniu. Z całą pewnością hotel Baikal to dobra propozycja dla osób, które szukają hotelu w samym centrum Słonecznego Brzegu z opcją all inclusive i przystępną ceną.

Zdjęcia z hotelu Baikal w Słonecznym Brzegu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here