Wybierasz się na wczasy do Grecji i szukasz hotelu? Atlantis to dobry wybór. Jest tu all inclusive, cena jest niska, „będzie Pan zadowolony”:)

Kos jest jedną z greckich wysp, na którą chętnie latamy na wczasy. Tak jak na wielu innych, greckich wyspach, również podczas wakacji na Kos możemy cieszyć się pięknymi widokami, bardzo ładnymi plażami, fajnymi hotelami jak i masą wycieczek fakultatywnych. Grecja urzeka nas przystępnymi cenami, niezwykle sympatycznymi ludźmi i kulturą, a także sprawdzoną, słoneczną pogodą. Z całą pewnością podczas wycieczki na Kos możemy spędzić niezwykle udane wczasy, bo tutejsze hotele należą do sprawdzonych. Plaże jakie uświadczymy na Kos mają swój urok, a tutejsze greckie tawerny przyciągają zapachem lokalnych przysmaków. Jeśli szukacie dobrego hotelu na Kos to warto uwagę skierować na hotel Atlantis, czyli 4* obiekt o fajnych opiniach i przystępnej cenie.

Opinie o hotelu Atlantis

Zlokalizowany blisko centrum Kos, hotel Atlantis posiada 4* oraz oferuje opcję all inclusive w przystępnej cenie, nawet podczas wakacji w sezonie. Został odnowiony w roku 2008, dzięki czemu nawet dziś cieszy się ładną, zadbaną infrastrukturą, a miła obsługa robi wszystko by goście hotelowi czuli się tutaj wyśmienicie. Co zresztą ma odzwierciedlenie w bardzo dobrych opiniach o hotelu Atlantis.

Ten, sporej wielkości jak na warunki greckie hotel posiada 2 duże baseny, 2 restauracje oraz tyle samo barów. Dzięki temu dla każdego gości wystarcza miejsca tak by czuć się swobodnie.

Na uwagę zasługują świetne animacje, które odbywają się w hotelu. Są one skierowane tak dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Cały dzień trwa tutaj rozrywka, można uczestniczyć w aerobiku wodnym, zumbie, piłce wodnej, siatkówce plażowej, turnieju ping-ponga czy lotek, jednym słowem nie można się tutaj nudzić. Dla dzieci przygotowano zabawy w mini klubie, mini disco wieczorami i całą masę innych gier, które na pewno przypadną im do gustu.

Plaża hotelu Atlantis znajduje się niecałe 200 metrów od budynku, dlatego dotarcie na nią zajmuje przysłowiową minutkę. Jest to publiczna plaża piaszczysto – żwirowa, a leżaki i parasole są na niej dodatkowo płatne.

Hotel wyróżnia się przede wszystkim ogromnymi basenami (niezwykła rzadkość w greckich hotelach), bardzo smacznym i zróżnicowanym jedzeniem. Liczba organizowanych przez animatorów atrakcji jest w stanie zapełnić cały dzień. Gdy dodamy do tego niezliczone uroki Kos jako wyspy, to takie wakacje jak w hotelu Atlantis muszą się spodobać każdemu.

Opinie o hotelu Atlantis podkreślają świetne położenie obiektu, bardzo miłą obsługę, ogólną czystość, jak i świetne jedzenie. Z całym przekonaniem hotel Atlantis można polecić każdemu kto szuka dobrego hotelu z fajnymi opiniami na wczasy na Kos w Grecji w całkiem przystępnej cenie.

Zdjęcia z hotelu Atlantis w Grecji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here