Ten kto szuka tanich, ale fajnych wczasów w Grecji powinien zwrócić swoją uwagę na hotel Alexandra Beach, który znajduje się na wyspie Kos. Jest to jeden z tańszych hoteli na greckich wyspach, ale przy tym cieszy się dobrymi opiniami.

Oczywiście nie powinniście wymagać tutaj prywatnej plaży z dedykowanym kelnerem, krewetek w pokoju i szampana na przywitanie, ale w bardzo rozsądnej, wręcz niskiej cenie macie fajny hotel na przepięknej wyspie. Hotel Alexandra Beach ma w swojej ofercie tylko pobyt na 7 dni, to znaczy biura podróży mają taką długość pobytu w swojej ofercie. Przez te 7 dni możecie być w greckim raju. Czego więcej oczekiwać za 1200 zł ? Oczywiście jak ktoś chce to może w biurze podróży połączyć sobie dwa turnusy, ale wtedy trzeba prosić o rekalkulację kosztów (tak by zwrócono nam za niewykorzystany przelot), choć nie zawsze jest to możliwe.

Hotel Alexandra Beach – opinie i wrażenia

Hotel Alexandra Beach to zlokalizowany na przepięknej wyspie Kos obiekt, na który nie można narzekać. Oczywiście jak to w Greckim standardzie łazienka czy pokój jest niewielki, ale kto by się tym przejmował ? Liczy się przecież okolica, plaża, słońce, cudowne morze, a to na pewno jest tutaj na najwyższym poziomie.

Do plaży jest tylko kilkadziesiąt metrów, więc ciężko to nawet nazwa spacerem. Kilkaset metrów od hotelu Alexandra Beach znajdują się greckie tawerny, restauracje, puby, w których można przesiadywać cały dzień.

Hotel otoczony jest palmami, gajem oliwnym, bogatą roślinnością, która na pewno przypadnie wszystkim do gustu.

Co jednak ważne w przypadku tanich hoteli na Kos, goście dają dobre opinie Alexandra Beach, zwracając szczególną uwagę na kameralne położenie, świetną lokalizację, możliwości komunikacyjne do atrakcji i miast, pobliskie tawerny i restauracje.

Hotel Alexandra Beach posiada w swojej ofercie tylko i wyłącznie śniadania, które są dość monotonne (jak to śniadania). Leżaki i parasole na plaży są dodatkowo płatne (jak to w Grecji).

Hotel Alexandra Beach to naprawdę fajna oferta, dla tych, którzy zdają sobie sprawę, że 1200 zł za 7 dni pobytu na greckiej wyspie to naprawdę nie dużo, a oczekują od hotelu czystości, dobrej lokalizacji, fajnego basenu i bliskości plaży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here