Greckie wyspy mają wiele do zaoferowania, a wczasy tu spędzone obfitują w wizyty na urokliwych plażach, gdzie zrobisz piękne zdjęcia. Przeczytaj moją opinię o hotelu Aquis Sandy Beach Resort, uznawanego za jeden z ładniejszych na całym Korfu.

Jedną z greckich wysp, na które organizowane są wczasy jest Korfu, które zaczęło zyskiwać na popularności od kilku dobrych lat. Korfu należy do greckich wysp, na których widoki zapierają dech w piersiach, a także jest sporo atrakcji. Tak jak z wielu greckich wyspach, tak i z Korfu organizowanych jest cała gama wycieczek fakultatywnych, na których można zobaczyć interesujące miejsca. Największymi atutami greckich wysp, takich jak Korfu są przepiękne plaże, cudowne widoki i krystalicznie czysta woda, co na pewno jest powodem dla którego przyjeżdża tutaj rok w rok tak wielu turystów. Jeśli szukacie hotelu na Korfu, który robi wrażenie to Wasza uwaga powinna paść na Aquis Sandy Beach Resort, czyli 4* obiekt, który jednak w ocenie gości zasługuje na więcej.

Opinie o Aquis Sandy Beach Resort

Hotel Aquis Sandy Beach Resort robi ogromne wrażenie pod względem samego, przepięknego wyglądu. Rozległy teren, na którym znajduje się ten duży hotel jest bardzo bogaty w zieloną roślinność, bardzo duże baseny i bezpośredni dostęp do szerokiej i piaszczystej plaży. Cudowne widoki na morze z samego hotelu to kolejny, jakże cenny atut hotelu Aquis Sandy Beach Resort.  Centrum miejscowości Ahios Georgis, w której dokładnie na Korfu znajduje się ośrodek jest 200 metrów od hotelu, a więc goście Aquis Sandy Beach Resort mają bezpośredni dostęp do tutejszych tawern, restauracji i pubów. Na pewno nie można się tutaj nudzić !

Plaża hotelu Aquis Sandy Beach Resort znajduje się bezpośrednio przy nim, jest szeroka i piaszczysta, dokładnie taka jaką każdy lubi. Przepiękne widoki rozpościerają się nie tylko z plaży, ale również z licznych tarasów widokowych. 

Do dyspozycji gości oddano kilka restuaracji, w tym również restauracje a la carte ze zdrową żywnością. Jak przystało na duży hotel, jest kilka barów, w tym te przy basenach. Basenów w hotelu Aquis Sandy Beach Resort jest 4, w tym osobne specjalnie dla dzieci. Dodatkowymi atrakcjami są zjeżdżalnie, które zapewniają spore emocje !

Dla najmłodszych gości w hotelu zaplanowano masę atrakcji, o które zadbają animatorzy, organizujący gry i zabawy (mini klub, mini disco). W hotelu Aquis Sandy Beach Resort odbywają się również animacje dla dorosłych – przez dzień są to różne aktywności sportowe, wieczorem specjalne show.

Hotel został odnowiony w roku 2013 i to widać na pierwszy rzut oka. Nowoczesny budownictwo, dbałość o szczegóły i elegancko zaprojektowane pokoje to na pewno plusy tego hotelu.

opiniach o hotelu Aquis Sandy Beach goście podkreślają genialną lokalizację, przepiękną, piaszczystą plażę, cudowne widoki oraz zadbane zielone ogrody na całym hotelu, a także wspaniałe animacje. Z całą pewnością hotel ten można polecić każdemu kto na Korfu pragnie znaleźć idealny hotel na wczasy w Grecji.

Zdjęcia z hotelu Aquis Sandy Beach Resort w Grecji na Korfu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here