Słoneczny Brzeg jest tak dużym kompleksem turystycznym, że z roku na rok przybywa pobliskich miejscowości, które zostają „wchłonięte” przez Słoneczny Brzeg i również stanowią miejsce gdzie można się zatrzymać na wczasy w Bułgarii. Tak właśnie zaczęły powstawać hotele między innymi w Świętym Włazie, czyli nieco mniejszym miasteczku, niecałe 5 km od Słonecznego Brzegu. Niektórzy uznają nawet Święty Właz jako „dzielnicę” Słonecznego Brzegu, gdzie można spędzić równie udane wakacje w Bułgarii.

Święty Właz na pewno jest miejscem nieco tańszym od i tak taniego Słonecznego Brzegu. Aby ściągnąć turystów do Świętego Włazu trzeba ich czymś zachęcić – w tym przypadku ceną. Początkowo były tutaj tylko tańsze hotele, ale z roku na rok turystów przybywa, dlatego powstaje coraz więcej luksusowych hoteli, takich jak 5* Moonlight, który dopiero co zostaje w 100 % oddany do użytku.

Opinie o hotelu Moonlight

Ten 5* hotel jest bardzo nowoczesny, został całkowicie wykończony końcem roku 2015, wszystko lśni w nim nowością. Widać estetykę i elegancję, która przemawia przez ten luksusowy hotel. Wprawdzie opinii o hotelu Moonlight nie ma wiele, ale nie można na razie się ich aż tylu spodziewać, bo turyści zaczęli przyjeżdżać tutaj dopiero od sezonu 2016. Wydaje się, że hotel Moonlight może być wizytówką Świętego Włazu, ponieważ jest piękny, ma doskonałą lokalizację, jest przestronny i elegancko urządzony, a serwowane w nim dania przepyszne, natomiast obsługa jest na najwyższym poziomie.

Hotel Moonlight znajduje się niecały 1 km od ścisłego centrum Świętego Włazu, chociaż wychodząc z hotelu natkniemy się na sklepiki, małe supermarkety, restauracje czy puby. Tylko 4 km dzielić Was będzie od Słonecznego Brzegu, gdzie znajdziecie na pewno znacznie więcej pubów czy dyskotek. Jeśli lubicie zwiedzać to polecam wycieczkę do Nessebaru czyli zabytkowego miasta wpisanego na listę UNESCO. Nieopodal Moonlight znajduje się przystanek autobusowy, skąd odjedziecie w pożądanym kierunku.

Chociaż plaży Świętym Włazie jak i Słonecznym Brzegu jest bardzo dużo i możecie z nich skorzystać, to nie powinno Wam to być potrzebne. Hotel Moonlight jest bowiem usytuowany niemal na samej plaży, która jest prywatna (rzadkość w Bułgarii). Nieco zdziwił mnie fakt, że za leżaki jak i parasole trzeba dodatkowo zapłacić.

Transport z lotniska odbywa się sprawnie i szybko, ponieważ odległość 45 km pokonuje się w komfortowym i klimatyzowanym autokarze.

Moonlight to hotel bardzo nowoczesny, w którym wszystko lśni i pachnie nowością. Kiedy został otwarty dla gości moim zdaniem serwowano tutaj niezwykle smaczną kuchnię, obsługa hotelowa była bardzo miła. Jest tu 1 restauracja główna, bar przy basenie czy w lobby gdzie możecie napić się smacznych drinków i koktajli. Hotel oferuje opcję wyżywienia all inclusive.

Absolutnie rewelacyjne są natomiast widoki na całe morze z hotelowego basenu. Gołym okiem widać, że Moonlight ma bardzo duży potencjał i będzie się rozwijał z miesiąca na miesiąc, kiedy będzie tu więcej turystów. Jestem przekonany, że z miesiąca na miesiąc będzie tutaj coraz lepiej, animacje będą jeszcze lepsze, a hotel będzie się rozwijać.

Moim zdaniem hotel Moonlight w Świętym Włazie to doskonała propozycja dla każdego kto szuka luksusowego hotelu na spokojny wypoczynek. Blisko stąd do centrum atrakcji w Słonecznym Brzegu, blisko do zabytkowego Nessebaru. Na pewno można tutaj spędzić bardzo udane wakacje.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here